اخبار مرتبط

رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان روز سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در آستارا در هنرستان دولتی خاتم الانبیاء (ص) در خیابان پاسداران، جنب مسجد فاطمه الزهرا سلام الله و در آستانه اشرفیه در سالن هنرستان 17 شهریور خیابان استقلال کوی فرهنگیان برگزار می شود.
محمد مهدی قربانیان افزود: آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم در بندرانزلی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در میدان مالا، خیابان معلم و در تالش در مجتمع معراج در خیابان شهید بهشتی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تالش برگزار خواهدشد.
وی با بیان اینکه شرکت کنندگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهرهای رشت، شفت و رودبار در دبیرستان شهید بهشتی واقع در میدان فرهنگ، خیابان آزادگان، جنب مسجد قدس امتحان خواهند داد، اظهار داشت: آزمون داوطلبان رودسر و املش در دبیرستان شهید بهشتی واقع در خیابان شهداء جنب اداره اوقاف و امور خیریه و در لنگرود در دبیرستان شهید بهشتی، جاده لیلاکوه، بلوار کشاورز و کوچه جعفری برگزار می شود.
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه استان گیلان بیان داشت: شرکت کنندگان آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم شهرهای صومعه سرا و فومن در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی فومن واقع در خیابان شهید بهشتی امتحان می دهند.
وی خاطر نشان کرد: آزمون داوطلبان لاهیجان و سیاهکل در دبیرستان توحید واقع در خیابان امام خمینی (ره) و در ماسال در مدرسه عظمت ماسالی در خیابان ولیعصر (عج)جنب اداره پست برگزار می شود.
آزمون کتبی حفظ و مفاهیم قرآن کریم در استان گیلان با حضور دو هزار و 365 شرکت کننده از ساعت 8:30 صبح 9 اسفند در 10 حوزه امتحانی در شهرستان های آستارا، آستانه اشرفیه، بندرانزلی، تالش، رشت، رودسر، فومن، لاهیجان، لنگرود و ماسال برگزار می شود.
داوطلبان شهرستان های رودبار و شفت در رشت، سیاهکل در لاهیجان و داوطلبان رضوانشهر در بندرانزلی، املش در رودسر و شرکت کنندگان صومعه سرا در فومن رقابت می کنند.
آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم با مشارکت اوقاف و امور خیریه، فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش در استان گیلان برگزار می شود.
7286/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.