اخبار مرتبط

گزارش روز شنبه روابط عمومی فرمانداری فومن به ایرنا حاکیست؛ محمود قاسم نژاد در بازدید از روستای گل افزان که به منظور بررسی وضعیت معابر و بهسازی راه روستایی انجام شده بود، بر روند زیرسازی برای آسفالت 2.5 کیلومتر راه روستایی نظارت کرد.
این پروژه با هم افزایی دهیاری و شورای اسلامی این روستا برای زیرسازی و همچنین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان فومن برای آسفالت معابر در حال انجام است.
فرماندار فومن همچنین با حضور در نقاط مختلف این روستای که دارای 270 خانوار جمعیت است، از وضعیت راه ها و معابر روستایی منطقه بازدید میدانی کرد.
قاسم نژاد همچنین بر اجرای پروژه روشنایی راه گل افزان به شهر فومن نظارت کرد؛ در اجرای این پروژه به طول سه کیلومتر، با روشنایی مسیر اصلی فومن تا روستای گل افزان که محل تردد مسافران به داخل و خارج از شهرستان است، ضریب تصادفات در شب کاهش خواهد یافت.
پروژه حاضر با اعتبار 750 میلیون تومان توسط اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای در حال اجراست.
شاهین علیزاده معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار فومن نیز از وضعیت جاده و همچنین تغییر مسیر رودخانه گشت رودخان بازدید کرد.
این رودخانه در سیل اخیر، تغییر مسیر داده بود.
معاون برنامه‌ریزی و عمرانی فرماندار شهرستان فومن بر لزوم تهیه طرح توسط مشاور و همچنین ساماندهی رودخانه تاکید کرد و گفت: باتوجه تغییر مسیر رودخانه، مسیر جاده همچنان مشکل دارد و تردد به سختی صورت می پذیرد که در این زمینه باید تمهیداتی اندیشیده شود.
شهرستان فومن با دو بخش مرکزی و سردارجنگل، در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7296/2007/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.