به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان، اسماعیل نور صالحی افزود: در راستای حفظ و تامین سلامت جامعه و جلوگیری از تعرض و ورود افراد فاقد صلاحیت در کارهای تخصصی درمانی و پزشکی، پرونده تخلفات این مرکز غیر مجاز پزشکی که بدون داشتن مجوزهای قانونی لازم در حیطه پوست و زیبایی فعالیت می کرد، به تعزیرات حکومتی استان ارجاع شد.
وی اظهار داشت: سازمان تعزیرات حکومتی استان گیلان حکم تعطیلی و ضبط تمامی اموال و ملزومات درمانی این موسسه غیر مجاز را به نفع دولت صادر کرد که این رای در شعبه تجدید نظر تعزیرات حکومتی نیز تایید شده است.
وی خاطر نشان کرد: در این راستا با حضور رییس شعبه اجرای احکام تعزیرات حکومتی گیلان، نمایندگان اداره اماکن، نیروی انتظامی و کارشناسان نظارتی دانشگاه علوم پزشکی استان تمامی اموال این مرکز متخلف به نفع دولت ضبط و به انبار اداره جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان منتقل شد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیان داشت: برآوردهای اولیه کارشناسان تجهیزات پزشکی نشان می دهد ارزش ریالی اموال بالغ بر دو و نیم میلیارد تومان است و اولین بارست که این حجم تجهیزات درمانی در استان به نفع دولت ضبط و توقیف شده است.
وی ضمن قدردانی از تمامی پزشکان و مراکزی که در چارچوب قانون و مقررات در حال ارائه خدمات درمانی به شهروندان گیلانی هستند، تاکید کرد: تامین، حفظ و ارتقای سلامت مردم ماموریت اصلی دانشگاه علوم پزشکی گیلان است و در این باره دانشگاه هیچ مماشاتی با متخلفان نخواهد داشت و در صورت محرز شدن تخلف برابر قانون با متخلفان حوزه سلامت برخورد خواهد کرد.
7286 / 2007
انتهای پیام
آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.