اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا سید محمد احمدی روز پنجشنبه در مراسم معارفه چهار مدیر در شهرستان املش، به سیاست های ابلاغی رهبری اشاره و بر ضرورت توجه به برنامه جامع اصلاح نظام اداری تأکید و خاطرنشان کرد: مهمترین موارد این ابلاغیه چابک سازی براساس منطقی سازی است که دولت بتواند با سرعت و رعایت دقت، به مسائل کشورداری بپردازد.
وی داشتن وجدان کاری را از مشخصه های یک مدیر توانا براساس بیانات مقام معظم رهبری خواند و افزود: اصلاح الگوی مصرف در موقعیت فعلی ، مهم است و باید به آن توجه کافی داشته باشیم.
وی نظارت بر بازار و توزیع اقلام ضروری مردم را نیز مورد تاکید قرار داد و گفت: باید شیوه هایی اتخاذ شود تا مردم نسبت به تهیه اقلام ضروری، دلهره نداشته باشند و دغدغه دولت نیز رفع گرفتاری های مردم است.
یونس محمودی فرماندار املش نیز با قدردانی از مردم برای خلق حماسه ای دیگر در 22 بهمن ماه، عمده ترین مشکلات شهرستان را تسریع در اختصاص اعتبار برای احداث پل کیازنیک املش که شاهرگ حیاتی شهرستان به سمت لنگرود است، خواند و گفت: احداث سد لاستیکی نیاز ضروری املش است.
در پایان این جلسه محمدجواد حسن پور به عنوان بخشدار جدید رانکوه ، رحمت حیدری نژاد به عنوان معاون سیاسی امنیتی فرماندار ، حجت تاوسه به عنوان معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار و هاجر بایرامی به عنوان بخشدار مرکزی شهرستان معرفی شدند.
املش با 22هزار و 200 هکتار اراضی باغی و زارعی، 90 پهنه استخر، 34حلقه چاه زراعی، حدود پنج هزار هکتار باغ چای، سه هزار و 500هکتار مزارع شالیزاری و بالغ بر 44هزار نفر جمعیت در 70 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
7291/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.