اخبار مرتبط

گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان به ایرنا حاکیست؛ فرهاد دلق پوش روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان با تاکید بر توزیع مناسب کالاها در بازار اظهار داشت: در راستای برنامه های تنظیم بازار جهت رفاه مردم، گوشت سفید و قرمز منجمد با قیمت مصوب در استان توزیع و بازرسان برحسن توزیع آن نظارت می کنند.
وی اظهار کرد: واردات گوشت قرمز مسیر عادی خود را طی می کند و هیچ کمبودی در تامین و عرضه گوشت وارداتی نداریم.
وی خاطرنشان کرد: واردات گوشت قرمز برای تنظیم بازار توسط شرکت پشتیبانی امور دام کشور همچنان ادامه دارد و با تدابیر صورت گرفته در ایام پایانی سال رو به افزایش است تا مردم بتوانند به سهولت محصولات پروتئینی مورد نیاز خود را با قیمت های مناسب تری خریداری کنند. .
وی اظهار داشت: تعاونی های مصرف کارکنان و تعاونی های روستایی به شرط داشتن صندوق های مکانیزه می توانند در فرایند توزیع نقش تاثیرگذاری ایفا کنند.
دلق پوش با اشاره به نحوه قیمت گذاری مرغ زنده افزود: ضریب تبدیل و قیمت برای مصرف کننده نهایی مشخص است و براساس دستورالعمل ابلاغی ستاد تنظیم بازار کشور انجام خواهد شد؛ لذا پیرامون قیمت مرغ برای مصرف کننده در صورت وجود نقطه نظرات و پیشنهادات از سوی زنجیره تولید، می توان نظرات را از طریق این ستاد به مقامات کشوری منعکس کرد.
دبیر کارگروه تنظیم بازار گیلان همچنین در رابطه با سهمیه آرد نانوایی ها با اشاره به مهمان پذیر بودن استان گفت: با توجه به شرایط بسیاری از نانوایان بویژه آزاد پز در تامین آرد مورد نیاز خود و همچنین دو مقوله کیفیت و کمیت گندم تخصیصی استان، حساسیت موضوع را به مسئولان بالادستی منتقل می کنیم تا تصمیم مناسبی اتخاذ شود.
از اوایل مهرماه در راستای تنظیم بازار ، گوشت قرمز منجمد و گرم با قیمت های مصوب دولتی در گیلان به طور مستمر توزیع می شود.
7296 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.