اخبار مرتبط

گزارش عصر چهارشنبه روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان به ایرنا حاکیست؛ آیت الله رسول فلاحتی در ششمین یادواره 174 شهید کارگری شهرستان رشت که در شرکت ایران پوپلین برگزار شد، با اشاره به اقتدار جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دشمنان داخلی و خارجی تمام تلاش خود را برای از بین بردن نظام اسلامی به کار گرفتند اما موفقیتی نداشتند.
وی با بیان اینکه جامعه ایرانی با وجود تمام مشکلات سرسام آور توانسته در مقابل سلطه گران جهانی ایستادگی کند، تصریح کرد: قبل از انقلاب اسلامی جوجه کمونیست ها ادعا داشتند ارتش سرخ شوروی می تواند دنیا را اداره کند اما امروز پوتین رئیس جمهور روسیه در پاسخ خبرنگاری مبنی بر مدیریت خاورمیانه می گوید؛ باید ببینیم رهبر ایران در این مورد چه نظری دارد.
آیت الله فلاحتی به باور قدرت های دنیا به مدیریت نظام اسلامی در عرصه جهانی اشاره کرد و گفت: بعضی ها در داخل به همه مسائل بدبین هستند و نمی دانیم چه زمانی می خواهند عینک بدبینی را از چشم خود بردارند.
نماینده ولی فقیه در گیلان به تحمیل جنگ 8 ساله علیه ملت ایران اشاره کرد و یادآور شد: اکنون شاهد نابودی صدام و افول قدرت های سلطه گر هستیم و ایران اسلامی باقی مانده است.
آیت الله فلاحتی با بیان اینکه فتنه سال 88 کمتر از جنگ 8 ساله نبود، خاطرنشان کرد: مدت 25 سال برای فتنه 88 سرمایه گذاری مالی، انسانی و سیاسی از درون و بیرون کشور کرده بودند و نیاز است این فتنه برای مردم ایران واکاوی شود.
امام جمعه رشت از هزینه 27 میلیارد دلاری عربستان به صدام در جنگ تحمیلی خبر داد و اظهار کرد: در فتنه سال 88 عربستان 25 میلیون دلار هزینه کرد.
آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه اقتدار ملت ایران بر گرفته از اسلام است، بیان کرد: مردم برای دین خدا، رهبری و شهدا در صحنه ایستاده اند.
وی بر توجه مسئولان نسبت به مشکلات جامعه کارگری تاکید کرد و گفت: پایه های اقتصادی و بخش های زندگی مردم با تلاش کارگران زنده است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه گوشت کیلویی 100 هزار تومانی با حقوق ماهانه یک میلیون و 100 هزار تومانی همخوانی ندارد، تصریح کرد: عده ای منتظرند تا مسئولیتی را شکار کنند و این موضوع را مردم می فهمند.
آیت الله فلاحتی بر تلاش برای رضای خدا تاکید کرد و یادآور شد: مسئولان باید به فکر کارگران باشند ضمن اینکه بسیاری از گرانی ها معلول و نتیجه نبود نظارت درست است.
وی بسیاری از مشکلات جامعه را ناشی از ضعف اراده بعضی از مسئولان دانست و اظهار کرد: بعضی ها اراده ای برای کار کردن ندارند.
امام جمعه رشت در پایان با اشاره 40 سالگی انقلاب اسلامی، بیان کرد: از خدا می خواهیم به ملت ما عزت، اقتدار و عزت عنایت فرماید.
نماینده ولی فقیه در گیلان پس از مراسم مذکور، از بخش های مختلف شرکت ایران پوپلین رشت بازدید کرد.
7296/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.