اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا وحید خاصی پور روز چهارشنبه در جلسه ساماندهی امور جوانان در فرمانداری آستارا افزود: شش سمن زیر نظر اداره ورزش و جوانان آستارا فعال است و بسیاری از برنامه های فرهنگی و طرح های اجتماعی با همکاری سازمان های مردم نهاد اجرا می شود.
وی اضافه کرد: اداره کل ورزش و جوانان گیلان برای حمایت از طرح های کارآفرینی، با صندوق کارآفرینی امید استان تفاهم نامه همکاری منعقد کرد و جوانان زیر 35 سال می توانند برای هر طرح تا یک میلیارد ریال تسهیلات بگیرند.
معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار آستارا هم گفت: باید با حمایت دستگاه های متولی جهت پویایی و نشاط اجتماعی تلاش کرد و در آستانه نوروز، جشنواره های فرهنگی برای آشنایی گردشگران با آئین های سنتی این شهرستان برگزار خواهد شد.
سامان ساسانیان افزود: بازی های محلی و رسوم سنتی حاوی ارزش های اجتماعی است و دستگاه های متولی برای برگزاری جشنواره استقبال از نوروز در 23 اسفندماه برنامه ریزی کنند.
وی اضافه کرد: برای رشد و تعالی جوانان با بهره گیری از امکانات و ظرفیت های موجود، تلاش می کنیم و جوانان با مهارت آموزی، برای توفیق بیشتر در زندگانی تلاش کنند.
وی بیان کرد: دولت تدبیر و امید برای اشتغال، گام های موثری برداشته و همه باید در این راه وارد عمل شوند تا با مهارت آموزی و توانمندسازی جوانان، فرصت های شغلی فراهم شود.
داریوش ملک زاده رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آستارا هم گفت: در ایام نوروز جشنواره های فرهنگی و هنری مختلفی برای گردشگران آستارا برگزار و از ظرفیت جوانان در قالب سمن ها استفاده خواهد شد.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.
7105 / 7124 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.