اخبار مرتبط

دبیر هیات بدمینتون استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این دوره از رقابت ها از فردا (پنجشنبه 25 بهمن) در سالن اختصاصی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت آغاز خواهد شد و تیم های بدمینتون کیهان سیاحت پارسیان مشهد ، نماینده قم ، نماینده زنجان و هیات بدمینتون بانوان گیلان حضور دارند.
غلامحسین مینایی ادامه داد: تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها ، به صورت دوره ای و به مدت دو روز با هم به رقابت خواهند پرداخت و پس از آن ، تیم ها باید منتظر بازی های دور برگشت باشند تا راه یافتگان به لیگ برتر مشخص شوند.
وی بیان کرد: در پایان مراحل رفت و برگشت این دوره از مسابقات، تیم های اول و دوم این رقابت ها جواز حضور در مسابقات لیگ برتر را کسب خواهند کرد و امیدواریم که تیم گیلان با ارائه بازی های قدرتمند، بتواند به لیگ برتر بدمینتون بانوان کشور راه یابد.
دبیر هیات بدمینتون گیلان از حضور تیم بدمینتون مردان این استان در مرحله نهایی لیگ برتر خبر داد و اظهار کرد: دور رفت از مرحله نهایی رقابت های بدمینتون لیگ برتر مردان کشور از روز پنجشنبه با حضور تیم های سپاهان اصفهان ، اردکان یزد ، دانشگاه یزد و هیات گیلان برگزار و پس از اتمام مرحله رفت، بازی های دور برگشت نیز برگزار خواهد شد تا تیم های برتر رقابت های بدمینتون لیگ برتر مردان کشور مشخص شوند.
7285 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.