اخبار مرتبط

رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز سه شبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هفته اول و دوم از مرحله نهایی لیگ تکواندو جوانان و بزرگسالان بانوان کشور در تهران برگزار شد که تیم بنیاد گیلان با کسب 2 پیروزی متوالی در صدر این مسابقات قرار گرفت.
محسن سترگی افزود: بر این اساس و در جریان این رقابت ها که با حضور هشت تیم راه یافته به مرحله نهایی برگزار شد، تیم تکواندو بانوان بنیاد گیلان در هفته اول این مرحله برابر تیم ققنوس قرار گرفت و توانست حریفش را با نتیجه هفت بر یک شکست دهد.
وی ادامه داد: همچنین در رقابت های هفته دوم مرحله نهایی لیگ تکواندو بانوان کشور، تیم بنیاد گیلان رو در روی هیات تکواندو استان گلستان قرار گرفت که در نهایت برابر حریفش با نتیجه هشت بر صفر به برتری رسید.
رئیس هیات تکواندو استان گیلان بیان کرد: در جریان هفته دوم این مسابقات، نیلوفر صفریان از تیم بنیاد گیلان به عنوان بهترین سرمربی ، زینب جرنگیده از گیلان به عنوان بهترین سرپرست و سودابه پورصادقی از تیم بنیاد گیلان به عنوان فنی ترین بازیکن انتخاب شدند.
وی اضافه کرد: با توجه به نتایج کسب شده توسط سایر تیم ها، در پایان هفته دوم از مرحله نهایی چهاردهمین دوره رقابت‌های لیگ تکواندو جوانان و بزرگسالان بانوان کشور جام کوثر، تیم های بنیاد گیلان و لوازم خانگی کن با کسب شش امتیاز به ترتیب در رتبه های اول و دوم قرار دارند و داتیس یزد نیز با کسب چهار امتیاز سوم است.
در مرحله نهایی این رقابت ها ، تیم های تکواندو بانوان لوازم خانگی کن، بنیاد گیلان، هیات تکواندو شهرستان کرج، هیات تکواندو استان گلستان، هیات تکواندو جنوب ‌غرب تهران، ققنوس، باشگاه ورزشی داتیس یزد و آینده سازان لوازم خانگی کن به طور متمرکز در تهران با هم رقابت می کنند.
7285 / 6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.