اخبار مرتبط

لیلا سادات محمدیان روز جمعه در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت اظهار داشت: با توجه به این امر، یک مربی باتجربه در بخش بانوان از کشور ازبکستان حدود هشت ماه در ایران حضور یافت و اتنظار ما این است که پس از انتخابات ریاست فدراسیون جودو، نگاه ویژه ای به بخش بانوان داشته باشند و مربیان باتجربه خارجی را برای ارتقای سطح کیفی مربیان خود استخدام کنیم.
وی که برای حضور در مسابقات جودو قهرمانی بانوان کشور در رشت حضور یافت، بیان کرد: امیدواریم پس از تغییر مدیریت و روی کارآمدن ریاست جدید در فدراسیون، رئیس فدراسیون نگاه ویژه ای به بخش بانوان داشته باشد و برنامه های خوبی نیز در این بخش ارایه دهد.
نایب رئیس فدراسیون جودو اضافه کرد: گرچه جودوی ما در بخش بانوان ضعیف تر از آقایان است، اما خوشبختانه استعدادهای بسیار خوبی در بخش بانوان وجود دارد که با برنامه ریزی مناسب، در آینده نزدیک می توانیم یکی از قدرت های برتر جودو در بخش بانوان در قاره آسیا باشیم .
محمدیان به رقابت های جودو قهرمانی بانوان کشور که در رشت جریان دارد نیز اشاره و خاطرنشان کرد: این مسابقات به منظور انتخاب تیم ملی بانوان است که پس از اتمام رقابت ها، برترین نفرات به اردو دعوت می شوند تا تیم ملی جودو بانوان تشکیل شود.
وی اظهار کرد: خوشبختانه این رقابت ها نیز در سطح کیفی بسیار بالایی در حال برگزاری است که شاهد مبارزات بسیار خوبی بودیم و امیدواریم با انتخاب نفرات برتر ، تیم ملی جودو بانوان کشور بهار سال اینده بتواند با قدرت در رقابت های کاپ آسیا و قهرمانی آسیا حضور داشته باشد .
وی در ادامه گفت: در این مسابقات جودوکاران حاضر طی 2 روز در بخش انفرادی مبارزه می کنند و در روز پایانی نیز رقابت ها به صورت تیمی برگزار می شود که برای دومین بار است که این رقابت ها نیز به صورت تیمی برگزار خواهد شد.
نایب رئیس فدراسیون جودو افزود: با توجه به اینکه لیگ جودو در بخش بانوان به دلیل نداشتن اسپانسر و همچنین مشکلات مالی برگزار نمی شود، این رقابت ها را نیز به صورت تیمی برگزار می کنیم تا بیشتر بانوان جودوکار در شرایط مسابقه قرار گیرند.
ببیست و هفتمین دوره رقابت های جودو قهرمانی بانوان کشور و انتخابی تیم ملی گرامیداشت دهه مبارک فجر، از صبح چهارشنبه با حضور حدود 170 بانوی جودوکار در قالب 24 تیم از استان های مختلف کشور در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت آغاز شده است.
بانوان جودوکار حاضر در این دوره از رقابت ها به مدت 2 روز در بخش انفرادی و در هفت وزن با هم به رقابت می پردازند و در روز پایانی نیز بانوان جودوکار در بخش تیمی برای انتخاب برترین تیم های این دوره، به رقابت خواهند پرداخت.
7285 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.