اخبار مرتبط

سید حسین کاظم زاده عصر پنجشنبه در حاشیه بهره برداری از چندین طرح آبرسانی به خبرنگار ایرنا افزود: همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دهه مبارک فجر تعداد شش پروژه عمرانی و خدماتی آب و فاضلاب شهری (پروژه های آبرسانی شهری و هوشمند سازی شبکه ها) با حضور مسئولان این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
وی ادامه داد: این پروژه ها شامل محصور سازی و محوطه سازی چاه، توسعه شبکه آبرسانی به طول دو کیلومتر، اصلاح شبکه های آب به طول سه کیلومتر، فاز دوم هوشمندسازی شبکه و تاسیسات ابرسانی، تجهیز چاه، توسعه شبکه آبرسانی شهرک شفارود پره سر به طول 1500 متر که به صورت متمرکز در شهر رضوانشهر افتتاح شد و مورد بهره برداری قرار گرفت.
مدیر امور آب و فاضلاب شهری رضوانشهر گفت: برای افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها، اعتباری بالغ بر 750 میلیون تومان از محل اعتبارات استانی، و سایر منابع هزینه شده است.
شهرستان رضوانشهر بیش از 9 هزار مشترک آب شرب شهری دارد.

** همایش تجلیل از فعالان رسانه ای رضوانشهر برگزار شد
سرهنگ دوم پاسدار سید اکبر قاسمی فرمانده سپاه رضوانشهر در این همایش گفت: دشمن در بستر فضای مجازی به دنبال از بین بردن اعتقادات و باور های دینی مردم است و ما وظیفه داریم با تجهیز خود به دانش روز، در مقام دفاع و مقابله برآییم.
وی با بیان اینکه فرهنگ اسلامی ریشه در اعتقادات و باورهای ارزشی دارد که نمادهای آن عاشورا، مهدویت، مساجد و بقاع متبرکه است، ادامه داد: دشمن تلاش دارد این نماد ها و باور های دینی را تخریب کند که اگر این باور ها از بین برود، دیگر از اسلام ناب محمدی(ص) اثری نخواهد ماند.
سرهنگ قاسمی با تشکر از فعالان رسانه ای در رضوانشهر افزود: افزود: امروز شما در صف اول مقابله با دشمنان قرار گرفته اید و رسالت سنگینی در این راستا بر عهده شماست که باید فضای مجازی را بدرستی مدیریت نمائید.
در این همایش بیش از یکصد نفر از خیرین، تجلیان راهیان نور و فعالان عرصه رسانه و فضای مجازی با دریافت لوح تقدیر و هدایا تجلیل شدند.
شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت، 120 روستا و 810 کیلومتر مربع وسعت جغرافیایی در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7293 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.