اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا پروژه گاز رسانی خوشه اورماملال متشکل از روستاهای اورماملال، رزدار، انگولش، بیاچال و استه سر عصر شنبه به بهره برداری رسید؛ این طرح گاز رسانی که با هدف بهره مندی 461 خانوار از مناطق و روستاهای سخت گذر این شهرستان تحقق یافت، بیش از 47 میلیاردو 808 میلیون ریال از محل اعتبارات ملی هزینه در بر داشته است.
همچنین پروژه چهارخطه کردن محور ارتباطی رضوانشهر به انزلی با هدف تعدیل بار ترافیک و کاهش حوادث، به طول دو هزار و 700 متر با اعتباری بالغ بر 85 میلیارد ریال در این سفر مورد بهره برداری قرار گرفت.
بر اساس گزارش دیگری از خبرنگار ایرنا در رضوانشهر مسئول کمیته روستایی و عشایری ستاد دهه فجر این شهرستان گفت که این کمیته طی ایام دهه فجر، با همکاری مردم و مسئولان رضوانشهر و پره سر، بیش از 50 برنامه متنوع فرهنگی، مذهبی، ورزشی و ... در حدود 30 مسجد، مدرسه و روستای این شهرستان اجرا می کند.
حجت الاسلام مهدی فضلی تربتی ادامه داد: با همکاری شبکه بهداشت و درمان و هلال احمر، اکیپ های سیار پزشکی رایگان به مناطق روستایی و عشایری و همچنین با همکاری اداره دامپزشکی اعزام اکیپ های سیار دامپزشکی به مناطق روستایی و عشایری جهت مایه‌ کوبی و واکسیناسیون بصورت رایگان انجام خواهد شد.
شهرستان رضوانشهر با حدود 80 هزار نفر جمعیت و 120 روستا در 70 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7293 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.