اخبار مرتبط

مسئول روابط عمومی هیات جودو استان گیلان روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بیست و هفتمین دوره رقابت های جودو بانوان کشور از روز چهارشنبه هفته جاری 17 بهمن ماه به میزبانی گیلان و در در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت آغاز می شود.
حسین فتوحی افزود: در این دوره از رقابت ها که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود، زبده ترین جودوکاران بانوی سراسر کشور حضور یافته و در دو بخش انفرادی و تیمی رقابت می کنند.
وی ادامه داد: این رقابت ها که جنبه انتخاب تیم ملی نیز دارد، به مدت سه روز برگزار خواهد شد که بانوان جودوکار حاضر در این مسابقات در دو روز اول به صوت انفرادی رقابت می کنندو در روز پایانی نیز این مسابقات به صورت تیمی برگزار می شود.
فتوحی همچنین به برپایی اردوی مشترک تیم های ملی جودو بانوان جمهوری آذربایجان و گیلان نیز اشاره و بیان کرد: در راستای تفاهم نامه ای که مسئولان گیلان با جمهوری آذربایجان در موارد مختلف منعقد کردند، از فدراسیون جودوی این کشور درخواست کردیم تا یک اردوی مشترک با تیم ملی جودو بانوان در گیلان برپا کنیم.
به گفته فتوحی، فدراسیون جودو جمهوری آذربایجان با این پیشنهاد موافقت کرده و قرار است تا پایان امسال تیم ملی جودو بانوان این کشور برای برپایی یک اردوی مشترک با گیلان به این استان سفر کند.
7285/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.