اخبار مرتبط

حسن فعال روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: با توجه به استقبال متقاضیان ثبت نام نوروزی عتبات و به میمنت ایام مبارک پیروزی انقلاب اسلامی، مهلت پیش ثبت نام تا ساعت 16 دوشنبه 22 بهمن ماه جاری تمدید شد.
وی تصریح کرد: متقاضیان تشرف به عتبات عالیات که مایل به تشرف در دوره 24 اسفندماه امسال تا هشتم اردیبهشت ماه سال 98 می باشند، با تکمیل فرم ثبت نام در سایتhttps://atabat.haj.ir می توانند برای خود و همراهانشان پیش ثبت‌نام را انجام دهند.
فعال اضافه کرد: زمان اعلام نتایج قرعه کشی متعاقباً اعلام می شود و نتایج آن نیز بر روی سایت پیش ثبت نام(https://atabat.haj.ir) قابل رویت خواهد بود.
وی ادامه داد: اعزام ها نیز از 24 اسفندماه امسال تا هشتم اردیبهشت ماه 98 انجام خواهد شد.
فعال با اشاره به اینکه اعزام‌های زائران عتبات در اسفندماه از طریق زمینی صورت می گیرد، گفت: افرادی که اقدام به ثبت نام گروهی 35 نفره می کنند ، در صورتی که تعدادی از آنان منصرف و از گروه خود خارج شوند و عدد گروه کمتر از 25 نفر شود ، گروه مذکور حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهند شد.
به گزارش ایرنا، 50 دفتر زیارتی در گیلان فعال است و همچنین سه نمایندگی در شهرهای رودبار، ماسال و لشت نشا کار ثبت نام را انجام می دهند.
سال گذشته یک هزار و 491 نفر برای تشرف به عتبات عالیات از گیلان اعزام شدند.
7296/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.