اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا سید اسماعیل میرغضنفری روز جمعه در اولین روز آغاز جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه اظهار داشت: امروز آمریکا از سلاح هسته ای ما نمی ترسد بلکه از تفکر ما که نشات گرفته از نظام الهی و تفکر خمینی کبیر است، می ترسد.
وی با اشاره به موفقیت علمی جوانان هسته ای و دانشمندان کشور افزود: این موفقیت ها است که امروز ایران اسلامی محکم با دنیا صحبت می کند و در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران سرافراز و سربلند ایستاده و به راه خود ادامه می دهد، سربلندای که با پشتیبانی ملت میسر شده است.
میرغضنفری با اشاره به شعار استقلال و آزادی به عنوان شعار اصلی دوران انقلاب اظهارداشت:امروز که انقلاب به چهل سالگی رسیده است، به خود می بالد و افتخار می کند که به پشتیبانی این مردم ولایت مدار در مسیر انقلاب و ولایت در کنار هم به عنوان ید واحده در مقابل دشمن مشترک قد علم کرده و محکم ایستاده و نظامش را پاس می دارد.
وی یادآور شد: امروز فرزندان ملت در پای میز مذاکره ها محکم سخن می گویند و نهیب می زنند که باید با ایران اسلامی با زبان تکریم و احترام سخن گفت و کشوری که روزی تدارکات چی کشورهای بیگانه و استعماری بود ، امروز تعیین کننده بسیاری از مراودات بین المللی در منطقه است.
وی گفت: در دهه فجر امسال طرح هایی با 215 میلیارد ریال هزینه در این شهرستان افتتاح شده و به بهره برداری می رسد.
امام جمعه لاهیجان نیز در خطبه های نماز جمعه گفت: خدمتگزار مردم هستیم و مالک این کشور مردم هستند و همه مسئولان با رعایت راستگویی و ندادن وعده های غیر واقعی سعی کنند که به مردم خدمت کنند و خدمتگزار خوبی باشند.
حجت الاسلام مهدی صدیق افزود: با گذشت 40سال از پیروزی انقلاب اسلامی و برگزاری نماز جمعه ، شهرستان لاهیجان هنوز از داشتن مصلی محروم است؛ پیشتر 12هزارمتر مربع زمین برای ساخت مصلی در این شهر گرفته شد ولی تاکنون هیچ اقدامی برای ساخت ان نشده است.
وی اضافه کرد: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری همه باید پشت سر دولت باشیم و از آن حمایت کنیم و از سیاه نمایی بپرهیزیم.
لاهیجان در 40 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.
6029 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.