اخبار مرتبط

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، مسئولان تیم فوتبال سپیدرود رشت در پایان نیم فصل رقابت های لیگ برتر و در زمان نقل و انتقالات، با شش بازیکن قرارداد بستند که با توجه به این امر، پرونده این تیم برای جذب بازیکنان رده سنی بزرگسالان بسته شد چون سرخپوشان رشتی می توانستند شش بازیکن در این رده را جذب کنند.
البته جذب شش بازیکن نیز کار آسانی نبود و در این راستا، ارتش سرخ گیلان با توجه به ضعف هایی که داشتند، در فصل نقل و انتقالات با جذب این شش بازیکن نیز از اکثر تیم های لیگ برتری موفق تر و بهتر کار کردند و توانستند شش بازیکن جدید را به خدمت بگیرند.
حمیدرضا طاهرخانی از پرسپولیس ، فرزاد حاتمی مهاجم اسبق تیم های استقلال و پرسپولیس و بازیکن نیم فصل اول اکسین البرز ، پیام صادقیان بازیکن پیشین پرسپولیس ، لوکا نوزادزه مدافع اهل گرجستان ، امیر منصوریان بازیکن پدیده مشهد و محمد علیزاده بازیکن خونه به خونه بابل شش بازیکن جدید این تیم بشمار می روند.
با توجه به ضعف سپیدرود در امر گلزنی و همچنین در خط دفاعی، طرفداران سپیدرود امیدوارند که بازیکنان جذب شده ، بتوانند این نقاط ضعف را مرتفع و تیمشان در نیم فصل دوم نتایج خوبی را کسب کند.
این در حالی است که در بین بازیکنان جذب شده ، لوکا نوزادزه و امیر منصوریان در خاط دفاعی بازی می کنند ، پیام صادقیان ، حمیدرضا طاهرخانی و محمد علیزاده در خط میانی و فرزاد حاتمی درخط حمله فعالیت دارند و در ترکیب سپیدرود قرار می گیرند.
البته به جز جذب این شش بازیکن ، عباس کومیسوکو بازیکن 20 ساله ساحل عاجی نیز که سابقه حضور در لیگ کشور سنگال را دارد، در تمرینات تیم فوتبال سپیدرود حاضر شده که در صورت موافقت علی کریمی ، این بازیکن نیز جذب ارتش سرخ گیلان می شود.
با توجه به سن این بازیکن که 20 ساله است، وی سهمیه زیر 21 سال محسوب می شود و اگر کومیسوکو با تیم سپیدرود قرارداد منعقد کند، این بازیکن آفریقایی پس از لوکانوزادزه گرجستانی به عنوان دومین بازیکن خارجی تاریخ این باشگاه محسوب می شود.
گرچه تیم فوتبال سپیدرود رشت توانسته در فصل نقل و انتقالات نیم فصل دوم خوب عمل کند و شش بازیکن را جذب کرده اما تعدادی از بازیکنان نیز از این تیم جدا شده اند که می توان به جدایی حسین کعبی ، میلاد قربانزاده ، یعقوب کریمی ، بابک حاتمی ، امین منوچهری و امین جوادی مقدم اشاره کرد.
گرچه حسین کعبی به عنوان بازیکن از این تیم جدا شده اما با نظر کادرفنی، این بازیکن به نیمکت سپیدرود اضافه شده و به عنوان یکی از مربیان در این تیم پرطرفدار رشتی فعالیت خود را ادامه خواهد داد و همچنین علی عزتی کرامت نیز هفته گذشته به دلیل مسایل مالی از این تیم جدا شد.
در این بین ، امین جوادی مقدم بازیکن جوان سپیدرود که توسط کادر فنی از این تیم کنار گذاشته شده بود، قرار است دوباره به تمرینات سرخپوشان رشتی اضافه شود و در نیم فصل دوم نیز با پیراهن سپیدرود در میادین حاضر شود.
تیم فوتبال سپیدرود رشت در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر نتوانست نتایج خوبی را کسب کند و با 10 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار گرفت. اکنون با توجه به تغییرات ایجاد شده در ترکیب این تیم، باید نظاره گر بود که این خریدهای جدید تا چه حد در روند کسب نتایج این تیم تاثیرگذار خواهد بود.
تیم فوتبال سپیدرود رشت تا پایان دور رفت رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور با حضور 16 تیم با کسب 10 امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد.
7285 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.