اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا مصطفی سالاری روز شنبه در حاشیه مراسم گشایش نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گیلان در جمع خبرنگاران با اشاره به خدمات صورت گرفته در طول چهل سال سپری شده از پیروزی انقلاب اسلامی افزود: در این سال‌ها گام های بلند و قابل توجهی در خدمت رسانی به شهرها و روستاها بویژه ارتقاء زیرساخت‌ها برداشته شده است.
وی مقایسه میان امروز و چهل سال گذشته را یکی از اهداف برگزاری این نمایشگاه عنوان و اضافه کرد: در این نمایشگاه وضعیت جایگاه گیلان در حوزه هایی همچون آب، برق، گاز، مخابرات، اماکن ورزشی، بهداشتی و درمانی در ابتدای پیروزی انقلاب با شرایط کنونی بررسی و مقایسه می شود.
نماینده عالی دولت در گیلان با بیان اینکه هرساله نمایشگاه های بررسی عملکرد یک ساله نظام و دولت در چنین ایامی برگزار می شد، اظهار داشت: نمایشگاه کنونی دستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی را به معرض دید عموم قرار داده است.
سالاری به اشراف کامل مردم بر تفاوت های میان حال حاضر و چهل سال گذشته اشاره و خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه تمامی دستگاه های خدمات رسان به صورت مستند دستاوردهای خود را برای مردم تشریح می کنند و اگر مقایسه وضعیت موجود با 40 سال گذشته به صورت دقیق بررسی منعکس شود، قطعاً نسل جوان و نوجوان امروزی از تلاش های موثر صورت گرفته مطلع می شوند.
نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در استان گیلان از امروز تا 11 بهمن ماه، همه روزه از ساعت 10 تا 22 در پیاده راه فرهنگی رشت (میدان شهدای ذهاب) آماده بازدید عموم مردم است.
2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.