اخبار مرتبط

با حضور فرماندار ماسال، کارگروه تدوین و تصویب طرح جامع گردشگری شهرستان ماسال شروع به کار کرد.

به گزارش ایلنا از ماسال، محمد جواد عامر در کارگروه تدوین طرح جامع گردشگری شهرستان ماسال با بیان اینکه اعضای این کارگروه از میان فعالان گردشگری و متخصصان و کارشناسان گردشگری شهرستان انتخاب شده‌اند، تصریح کرد: مطمئناً شناخت کاملی نسبت به افراد صاحب نظر شهرستان در حوزه گردشگری وجود نداشته و افراد دیگری نیز وجود دارند که این کارگروه می‌تواند از نظر آنان استفاده کند، به همین لحاظ با تصویب اعضای کارگروه می‌توان آن افراد را به این جمع اضافه کرد.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در جهت تدوین طرح جامع گردشگری و بهره گیری از ظرفیت‌های شهرستان ماسال، اظهار امیدواری کرد: با پیگیری اعضای کارگروه و برگزاری جلسات و همفکری لازم، طرح جامع گردشگری شهرستان نهایی شود.
  فرماندار ماسال ادامه داد: دسته بندی ظرفیت‌های گردشگری شهرستان، تعیین چشم انداز، تدوین استراتژی و راهبردها از جمله مواردی است که باید در تدوین طرح جامع گردشگری شهرستان لحاظ  شود و تمامی ابعاد موضوع واکاوی شود.   عامر با بیان اینکه تهیه این طرح باید با رویکردی غیر دولتی باشد، افزود: بنده در راه اندازی اولیه این کارگروه حضور دارم و بعد از جلسات باید با پیگیری خود اعضاء برگزار و بر اساس نظر آنها طرح جامع گردشگری تصویب شود.   وی با تاکید بر لزوم پیگیری جدی جلسات بعدی از سوی اعضای کارگروه، گفت: تمامی اعضاء باید دغدغه پیشرفت و توسعه شهرستان را داشته باشند و با دلسوزی و حساسیت این موضوع را پیگیری کند. انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.