اخبار مرتبط

جواد معیتی روز سه شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت: این طرح از چهارراه شریعتی تا پل فارابی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال با ساخت حدود یک هزار متر کانال هدایت آب اجرا شد.
وی افزود: این طرح در دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید و مراحل بعدی آن در سال آینده در خیابان امام (ره) و بخش دیگری از خیابان فارابی اجرا خواهد شد.
وی بیان کرد: در دهه فجر امسال طرح های تعریض و زیباسازی خیابان شهرک عباس آباد به طول 25 متر با اعتباری بالغ بر 14 میلیارد ریال، شبکه جمع آوری و هدایت آب های سطحی محوطه گمرک با اعتباری بالغ بر سه میلیارد ریال و حدود 40 غرفه در بخشی از پارکینگ بازار ساحلی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و 500 میلیون ریال برای ساماندهی دوره گردان به بهره برداری خواهد رسید.
معیتی ادامه داد: تراکم دوره گردان و عرضه اغذیه غیر بهداشتی علاوه بر ترافیک، برای سلامتی خطرناک بود و با توجه به تبصره یک بند 2 ماده 55 قانون شهرداری، هرگونه استفاده و اشغال معابر عمومی، خیابان و پیاده رو ممنوع است.
شهرستان مرزی بندر آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع شده و مرکز آن با جاذبه های گردشگری و بازار ساحلی دارای بیش از یک هزار واحد تجاری، یکی از 20 شهر گردشگرپذیر ایران است.
7105 / 2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.