اخبار مرتبط

گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا حاکیست؛ مصطفی سالاری در بازدید از شهر لوشان در جمع خبرنگاران گفت: از سال های گذشته تاکنون جابجایی عوارضی امام‌زاده هاشم از مطالبه جدی مردم رودبار است که پرداخت هزینه گزاف برای ساکنین محدوده این شهرستان را به همراه داشته است.
استاندار گیلان با بیان اینکه جلسات کارشناسی بسیاری برای حل این مشکل برگزار شده، خاطر نشان کرد: در نتیجه این پیگیری‌ها مقرر شد که جانمایی عوارضی در ورودی استان صورت گیرد.
وی در ادامه اظهار داشت: به منظور کاهش ترافیک به ویژه در ایام تعطیلات و نوروز پیش از آغاز سال جدید، پست بازرسی نیروی انتظامی به صورت موقت از شهر رودبار به ورودی استان (شهر لوشان) انتقال می‌یابد.
سالاری همچنین از احداث یک مجتمع خدمات رفاهی در جوار عوارضی جدید خبر داد و گفت: هدف از احداث این مجتمع ایجاد اشتغال از طریق توسعه فضای کسب و کار با رویکرد بومی‌ و محلی است.
آزادراه رشت - قزوین به طول 175 کیلومتر یکی از مسیرهای ارتباطی پرتردد کشور است.
شهرستان رودبار با چهار بخش مرکزی، رحمت آباد، عمارلو و خورگام و هفت شهر رودبار، منجیل، لوشان، رستم آباد، جیرنده، بره سر، توتکابن و 174 روستای دارای سکنه در 67 کیلومتری جنوب مرکز گیلان واقع شده و دروازه ورود به استان از سمت جنوب است.
7296/2007/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.