اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ولی داداشی عصر پنجشنبه در کارگاه توسعه سلامت در سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی آستارا افزود: طرح تحول نظام سلامت از اقدامات ماندگار دولت تدبیر و امید است و باعث کاهش هزینه های مردم در حوزه بهداشت و درمان شد.
وی بیان کرد: این طرح نیازمند 230 هزار میلیارد ریال بودجه بود که 120 هزار میلیارد ریال اختصاص یافت اما کمبود منابع مالی، اجرای آن را با مشکلاتی مواجه کرد.
داداشی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی گیلان در راستای اجرای طرح تحول سلامت، پنج هزار میلیارد ریال بدهکار و حدود دو هزار میلیارد ریال نیز از سازمان های بیمه گر طلبکار است.
وی ادامه داد: طرح تحول سلامت شکست نخورده و همچنان مورد حمایت مجلس است و شهروندان با مراجعه به بیمارستان های دولتی از خدمات آن بهره مند می شوند.
داداشی گفت: 18 میلیارد ریال اعتبار برای طرح استخر شنای آستارا اختصاص یافت و به زودی سه استخر شنا در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
وی ادامه داد: با همکاری اداره های ورزش و جوانان و منابع طبیعی، بخشی از اراضی ملی روستاهای سیبلی، باغچه سرا و عنبران به زمین چمن فوتبال اختصاص یافته است.
شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع و سه هزار و 500 ورزشکار در 35 هیات ورزشی آن سازماندهی شده است.
7105 / 7124/2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.