اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا شاهین علیزاده عصر دوشنبه در جلسه هماهنگی مقدمات ثبت شرکت تعاونی توسعه و عمران فومن که با حضور اعضای هیات موسس برگزار شد، با بیان اینکه ظرف 20 روز گذشته تلاش های خوبی برای جذب اعضای جدید صورت گرفته، بر ضرورت آگاهی رسانی بیشتر اعضای هیات موسس به مردم درخصوص مزایا و مزیت های فراوان شرکت توسعه و عمران تاکید و بیان کرد: با ثبت این شرکت هم سهامداران و هم مردم از خدمات آن بهره مند خواهند شد.
وی با بیان اینکه عملکرد اصناف و بازاریان در خصوص جذب اعضا بسیار ضعیف بوده ، اظهار داشت: هزاران واحد صنفی در شهرستان مشغول کار هستند اما متاسفانه اصناف تاکنون نقشی نداشته اند.
علیزاده با تاکید بر تلاش اعضای هیات موسس برای پذیرش اعضای جدید افزود: نباید عملکرد سایر تعاونی ها را به پای شرکت توسعه و عمران بنویسیم هرچند اعتقاد دارم که در کنار بررسی عملکرد مدیران و اعضای هیات مدیره باید ببینم که آیا اعضای شرکت های تعاونی نیز توانسته اند به وظایف خود عمل کنند.
همچنین در این جلسه رسایی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی فومن از عضویت 352 نفر و واریز مبلغ اولیه سهام به شماره حساب شرکت تعاونی توسعه و عمران خبر داد و گفت: تا زمان ثبت نهایی شرکت کسی حق برداشت وجوه را ندارد.
رسایی با بیان اینک طبق قانون به این شرکت رانت تعلق می گیرد، اظهار کرد: علاوه بر واگذاری پروژه ها به این شرکت باید املاک و زمین های دولتی نیز در صورت درخواست به شرکت تعاونی توسعه و عمران فومن واگذار شود.
منتظری بخشدار سردار جنگل نیز از برگزاری نشست توجیهی با دهیاران این بخش خبر داد و گفت: تاکنون 32 نفر از دهیاران عضو این شرکت تعاونی شده اند و امیدواریم که روند پذیرش اعضا طی روزهای آینده افزایش یابد.
ابراهیم زاده رئیس اداره جهاد کشاورزی فومن هم با بیان اینکه این سازمان پس از ثبت شرکت تعاونی توسعه و عمران فومن می تواند بیشترین نقش را در جهت پویایی شرکت ایفا کند، یادآور شد: املاک و زمین های بسیاری در حسینکوه و سایر مناطق فومن وجود دارد که پس از ثبت نهایی به این شرکت واگذار خواهیم کرد.
شهرستان فومن با دو بخش مرکزی و سردارجنگل، در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
7296/2007/
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.