اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، جبار کوچکی نژاد روز شنبه در حاشیه مراسم افتتاح مرکز رشد فناوری سلامت دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان در جمع خبرنگاران افزود: در این شرایط جنگ اقتصادی تنها مسیری که می توانیم عبور کنیم تکیه بر شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور است تا توسط این شرکت ها وابستگی به بیرون را قطع کنیم.
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان این که از صندوق نوآوری شکوفایی گله مندیم اظهار داشت: این صندوق ها بایستی بیشتر به واحدهای فناور توجه داشته باشد و حوزه تحقیقات علوم پزشکی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز بایستی سهم بخش تحقیقات را بیشتر کند.
کوچکی نژاد خاطر نشان کرد: ما ایده داریم اما برای رسیدن به تولید محصول دچار مشکل می شویم که برای رفع مشکل بایستی حلقه های مالی و پشتیبانی ایجاد شود.
کوچکی نژاد در بخش دیگری از مصاحبه خود با خبرنگاران بیان داشت: در زمان حاضر حرکت های خوبی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان در حوزه علم، فناوری و تحقیقات مشاهده می شود که البته بایستی تلاش ها برای تک رقمی کردن رتبه پژوهشی این دانشگاه افزایش یابد.
وی گفت: در زمان حاضر با تلاش مدیریت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی گیلان، رتبه پژوهشی این دانشگاه در سطح قابل قبولی است اما بایستی بیشتر در این حوزه تلاش شود.
رتبه پژوهشی و تحقیقاتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان (13) عنوان شد.
مرکز رشد فناوری سلامت دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان امروز (شنبه) در این دانشکده در رشت افتتاح شد.
7286/2007
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.