اخبار مرتبط

سرهنگ حسین محمدپور روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: به منظور فرهنگسازی رانندگی صحیح با موتورسیکلت و استفاده از کلاه ایمنی برای رانندگان و سرنشینان برای این وسیله نقلیه، طی 24 مرحله افزون بر 11 هزار نفر در استان آموزش دیده اند .
وی افزود: در این طرح مقدمات آموزش توسط شوراها ، بخشداران و دهیاران فراهم می شود و آموزش ها توسط پلیس داده می شود که در همین راستا، در این مرحله از اجرای طرح ، یکهزار و 600 کلاه ایمنی به راکبان موتورسیکلت اهداء شد و این طرح به قوت تداوم خواهد داشت.
سرهنگ محمدور اجرای طرح آموزش راکبان موتورسیکلت را بسیار موثر عنوان و تصریح کرد: از ابتدای امسال تا تیرماه تعداد کشته شدگان راکبان موتورسیکلت نسبت به مدت مشابه سال گذشته پنج نفر افزایش داشت اما با اجرای این طرح از مردادماه تا کنون، افزون بر 45 نفر کاهش نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم.
وی با اشاره به اینکه بیشترین قربانیان تصادفات رانندگی در گیلان عابران پیاده و موتورسیکلت سواران هستند، تصریح کرد: با توجه به امکانات و ابزارهای مان ، زیرساخت ها ، راهها و کمبود امکانات اهتمام داریم تا بتوانیم با فرهنگسازی در کاهش تصادفات رانندگی بویژه موتورسیکلت ها و عابران پیاده موثر باشیم.
گیلان حدود 12 هزار کیلومتر راه دارد که حدود 10 هزار کیلومتر راه روستایی و مابقی آن راه اصلی و فرعی است.
7296 /6030
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.