اخبار مرتبط

حسین اکبر روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: اواخر شب گذشته به دنبال رانش زمین در مسیر دیلمان – پیرکوه و پارگی لوله گاز ، به منظور ایمنی و جلوگیری از انفجار ، شیرهای گاز بسته و محوطه ایمن سازی شد .
وی روستاهای پیرکوه علیا، پیرکوه سفلی، ملامحله، کلاک، بنه زمین، جلیسه، پیشکلیجان بالا، پیشکلیجان پایین را به عنوان مناطق دچار آسیب دیدگی و قطعی گاز عنوان و تصریح کرد: در حال حاضر واحدهای تعمیراتی مشغول ترمیم و مرمت آسیب دیگی هستند و اهتمام داریم تا امشب گاز مردم این منطقه وصل شود.
وی از مشترکان خواست در طول مدت قطع گاز از دستکاری تجهیزات گازرسانی خودداری کنند و در صورت بروز هر گونه مشکل با شماره ۱۹۴ تماس بگیرند.
کاظم یوسفی معاون مدیریت بحران استانداری گیلان نیز گفت: مقرر شده تا مواد سوختی مورد نیاز جایگزین برای خانوارهایی که گاز آنها قطع شده تامین شود.
شرکت گاز استان گیلان در حال حاضر بیش از 20 هزار کیلومتر شبکه ، بالغ بر 574 هزار انشعاب گاز و افزون بر یک میلیون و 31 هزار مشترک دارد.
پیرکوه علیا، روستایی از توابع بخش دیلمان شهرستان سیاهکل در استان گیلان ایران است.
شهرستان سیاهکل با یکهزار و 50 کیلومتر دارای دو بخش مرکزی و دیلمان می باشد.
این شهرستان دارای 249 روستا می باشد که 145 روستا در بخش مرکزی و 104 روستا در بخش دیلمان واقع شده است .
در شهرستان سیاهکل حدود 47 هزار نفر جمعیت زندگی می کنند که 60 درصد از این جمعیت ساکن روستا ها می باشند.
هواشناسی گیلان برای امروز (سه شنبه) آسمان استان را ابری و مه آلود، بارندگی و وزش باد (گاهی شدید، خیلی شدید بویژه مناطق مرکزی و غربی) ، کاهش دما و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرده است.
7296 /6030
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.