اخبار مرتبط

رضا ساغری به عنوان اولین نامزد تصدی شهرداری رشت، ساماندهی رودخانه ها و پیمودن مسیر توسعه طبیعی را تنها راهکار ایجاد توسعه پایدار شهری عنوان کرد.

به گزارش ایلنا از رشت، رضا ساغری به عنوان اولین نامزد تصدی شهرداری رشت با ابراز این مطلب که اقدامات صورت گرفته در سال ۸۵ ادوار دوم و سوم شورای شهر را از لحاظ ایجاد تحولات عمده موفق ترین ادوار شورا دانست و خواستار ادامه این مسیر توسط شورای پنجم شد.

وی پیگیری مسیر توسعه طبیعی را بهترین راهکار جهت ایجاد توسعه شهر دانست و با بیان این موضوع که در سال ۸۵ لایروبی رودخانه ها را شخصا استارت زدم، امروز ساماندهی وضعیت رودخانه ها ابتدای مسیر توسعه دانست.   ساغری اظهار داشت: لزوم بکارگیری اسناد بالادستی همچون طرح تفصیلی باید پس از بازبینی به عنوان نقشه راه قرار گیرد.   وی در خصوص پیاده راه فرهنگی با اشاره به مطالعات صورت گرفته در سال ۸۵ توسط برترین مشاورین کشور احداث یک زیرگذر با نگاه ترافیکی و ایجاد بازارچه زیر میدان شهرداری با اهداف اقتصادی را طرحی بهینه در این حوزه دانست و از افتتاح پیاده راه فرهنگی تنها با یک سنگ فرش ابراز تاسف کرد.   ساغری حجم بدهی های شهرداری را معضل اصلی موجود در شهرداری دانست و حضور یک مدیر مالی مجرب در کسوت شهردار را تنها راه مدیریت این وضعیت دانست و با اشاره به سابقه مدیریتی خود در بنگاه‌های اقتصادی اولویت خود را پرداخت دیون شهرداری با استفاده از ابزاری همچون تهاتر و عوارض دانست.   وی چابک کردن شهرداری در حوزه نیروی انسانی، ایجاد رقابت در بین بانک‌ها جهت همکاری با شهرداری و گشایش اعتبار ال سی را اصلی ترین موارد مد نظر خود دانست.   اتمام پروژه های نیمه تمام باعث اعتماد شهروندان به شهرداری و عدم تضییع منابع شهرداری دانست و شروع بکار پروژه ژ۵ را جزو اقداماتی دانست که باید هرچه سریعتر آغاز شود. انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.