اخبار مرتبط

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان بر لزوم همکاری بیشتر بانک‌ها و نظارت دقیق در ارائه تسهیلات اشتغالزایی تاکید و تصریح کرد: با نظارت دقیق در ارائه تسهیلات می توانیم ضمن حمایت از مددجویان در جهت توانمندسازی آنان نیز گام برداشت.

به گزارش ایلنا از رشت ، سومین جلسه کارگروه تخصصی امور اقتصادی استان با حضور مدیرکل طرح‌های اقتصادی و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی برگزار شد.

در این نشست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان، کمیته امداد را از جمله دستگاه‌های حمایتی  موثر در کشور خواند و گفت: کمیته امداد امام خمینی(ره)  و بهزیستی از سازمان‌های حمایتی موفق به شمار می‌روند که عملکرد قابل قبولی را در حوزه توانمندسازی و اشتغال مددجویان داشته است.

سید محمد احمدی با اشاره به انسجام همه‌جانبه دستگاه‌ها برای ایجاد و بهبود اشتغال ، بر لزوم همکاری بیشتر بانک‌ها و نظارت دقیق در ارائه تسهیلات اشتغالزایی تاکید و تصریح کرد: با نظارت دقیق در ارائه تسهیلات می توانیم ضمن حمایت از مددجویان گام برداشت.

وی با اشاره به دستور استاندار گیلان مبنی بر تشکیل کمیته های48گانه در بخش های مختلف تصریح کرد: از این تعداد بیش از  10 کمیته بصورت مستقیم و غیر مستقیم مباحث اشتغالزایی را دنبال می کنند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان با اشاره به ایجاد هزاران شغل در بستر گردشگری، صنعت و کشاورزی خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده که بانک‌ها در ارائه تسهیلات به مددجویان پیش‌قدم و ‌گاهاً تا ۹۵ درصد پیش رفته‌اند که امیدواریم این رویه در ادامه نیز دیده شود.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.