اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دوره از رقابت های یک روزه، 37 ورزشکار برتر این رشته در دو رشته تنفگ و تپانچه بادی و در رشته 10 متر در سایت تیراندازی سردارجنگل رشت حضور داشتند که در نهایت در رشته تپانچه بادی سجاد پورحسینی از رشت عنوان قهرمانی ، میلاد نیکویی از صومعه سرا در مکان دوم و حمید شیرزاد از رشت مقام سوم را کسب کردند.
در پایان رقابت های تیراندازی 10 متر با تفنگ بادی نیز معصومه عسگری از رشت عنوان قهرمانی را کسب کرد، غزل غلامی و آرین گوهری هر دو از رشت به ترتیب در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.
در پایان از سوی مسئولان برگزاری این دوره از رقابت ها، به نفرات برتر مسابقات تیراندازی در هر دو رشته تپانچه و تفنگ بادی ، حکم قهرمانی و جوایزی اهداء شد.

** نتایج هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ نوجوانان گیلان
به گزارش خبرنگار ایرنا، در جریان هفته هفتم رقابت های فوتبال لیگ نوجوانان گیلان تیم های همشهری شهرداری و پرسپولیس رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم شهرداری رشت در یک بازی برتر با نتیجه هفت بر صفر حریفش را شکت داد.
همچنین تیم دخانیات رشت با یک گل مغلوب الماس اسالم تالش شد و دیدار تیم های اتحاد آبکنار انزلی با آینده سازان سیاهکل با نتیجه تساوی یک بریک خاتمه یافت، تیم خزر لنگرود با نتیجه سه بر 2 برابر سپدرود رشت به برتری دست یافت و دیدار تیم های شهرداری خمام با وحدت ماسال با نتیجه تساوی یک بر یک تمام شد.
در جدول رده بندی این رقابت ها و تا پایان هفته هفتم، تیم فراز لاهیجان با 16 امتیاز در صدر جدول قرار دارد، خزر لنگرود با 13 امتیاز دوم است و شهرداری رشت با 12 امتیاز در رتبه سوم قرار دارد.
در رقابت های فوتبال قهرمانی لیگ برتر نوجوانان باشگاه های گیلان، 11 تیم از شهرهای مختلف این استان به صورت دوره ای در یک گروه، به طور رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند.
7285 /2007
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.