اخبار مرتبط

عضوکمیسیون بهداشت ودرمان مجلس گفت: هر انتصابی ممکن است منتقدانی داشته باشد اما مطمئنا در شرایط فعلی، مشکل استان گیلان تنها درست یا غلط بودن انتصابات استاندار نیست.

به گزارش ایلنا از رشت، منوچهر جمالی نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با انتقادات اخیر چند تن از نمایندگان مجلس نسبت به انتصابات استاندار گیلان گفت: معتقدم استاندار در چارچوب وظایف و قانون به فکر رفع مشکلات مردم است و ما نمایندگان نیز باید در همین راستا به او کمک کنیم تا با قدرت بیشتری برای حل مشکلات استان حرکت کنند و قدم بردارند.

وی افزود: انتصاب مدیران از اختیارات قانونی استاندار است و اصلی‌ترین شاخص هم این است که بتوانند با آنها همکاری و هماهنگی جهت حل مشکلات مردم داشته باشند و طرح مسائلی نظیر بومی و غیربومی، فرعی است.

نماینده مردم رودبار و منجیل در مجلس شورای اسلامی اصل کار نمایندگان را کمک به مسئولان اجرایی استان دانست و گفت: برای اینکه بتوانیم قدم های موثری برای استان برداریم باید همراه مدیران باشیم.

جمالی ادامه داد: اختلاف سلیقه‌ها در همه جا وجود دارد اما نباید این مسائل موجب اخلال در کار مدیران به جهت خدمت رسانی به مردم شود. زیرا در چنین شرایطی دو طرف باید صبوری داشته باشند و به این نکته توجه کنند که هدف ما مشترک است  و آن حل مشکلات مردم است.

عضوکمیسیون بهداشت ودرمان مجلس با بیان اینکه مردم اکنون با مشکلات  اقتصادی روبرو هستند گفت: نباید مسائل فرعی و حواشی را اصل قرار دهیم گاهی متاسفانه موضوع اصلی فراموش می شود.

وی رعایت نکات اخلاق و انصاف را یادآور شد و گفت:  نگاه مردم به مسئولان است؛ .مردم اگر ببیند که در راستای حل مشکلات آنها تلاش صورت می‌گیرد همراهی و همکاری بیشتری خواهند داشت، بنابراین باید از اختلاف و افتراق فاصله بگیریم.

 

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.