اخبار مرتبط

یه گزارش ایرنا سرتیپ دوم پاسدار حسین معروفی روز چهارشنبه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که از سوی بسیچ رسانه گلستان برگزار شد، اظهار داشت: در انجام این رسالت خطیر خط کش گذاری نداریم و تلاش همه فعالان رسانه از هر گروه و جناج باید برای حفظ انقلاب و بالندگی نظام باشد.
وی با بیان این که ایجاد ناامیدی در جامعه راهبرد اصلی دشمن است، گفت: امروز هم دشمن از روش جدید به راه انداختن جنگ اقتصادی سعی دارد تا به کشورمان آسیب بزند.
وی افزود: دشمن هرگز قدرت پیروزی بر ملت ایران را ندارد و تاریخ 40 ساله انقلاب این خواری دشمن را نشان می دهد.
سردار معروفی اضافه کرد: تاکنون ملت ایران نشان داده است هر جا منافع ملی را در خطر ببیند، متحدتر از قبل در دفاع از انقلاب اسلامی حضور جانانه خواهد داشت.
وی بر هوشیاری در برابر جنگ روانی دشمن تاکید کرد و گفت: دشمن در پیاده سازی هدفش روی به استفاده از فضای مجازی آورده است و در شرایط کنونی باید رسانه های کشور این توطئه دشمن را با تزریق امید به جامعه خنثی کنند.
در این مراسم، ضمن تجلیل از همسر و فرزند سید حمیدرضا حسینی گزارشگر شهید در حادثه منا، از سند سجلی این خبرنگار فقید رونمایی شد.
سید حمیدرضا حسینی زمستان سال 1355 در کردکوی دیده به جهان گشود، او در دانشکده علوم و ارتباطات اجتماعی دانش آموخته و مشغول کار خبرنگاری شد.
آخرین گزارش دریافتی از این خبرنگار فقید مراسم وقوف در صحرای عرفات و پوشش خبری برائت از مشرکین بود.
سید حمید رضا حسینی روز پنجشنبه دوم مهر 94 همزمان با روز عید قربان در فاجعه منا به معبودش پیوست.
روز خبرنگار در پی شهادت محمود صارمی خبرنگار فقید خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) از سوی شورای فرهنگ عمومی کشور نام گذاری شد.
6204/2729
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.