اخبار مرتبط

دبیر هیات ورزش های جانبازان و معلولان گلستان روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: در آخرین اردوی تیم ملی که در ساری برگزار شد، کادر فنی از میان 17 بازیکن حاضر در اردو 12 نفر را انتخاب کرد که در میان برگزیدگان نام زهرا دانای طوس از گلستان به چشم می خورد.
مسابقات جهانی والیبال نشسته 24 تا 31 تیر ماه درهلند برگزار می شود.
براساس اعلام کمیته فنی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولان پس از پایان این رقابت ها فهرست جدیدی از بازیکنان اعزامی به بازی های آسیایی اندونزی (جاکارتا) منتشر می شود که ممکن است اندکی با فهرست کنونی متفاوت باشد.
معصومه زارعی براتی، زهرا نجاتی عارف، نسرین فرهادی، زینب ملکی دیزیجه، فرزانه حیدری، بتول جعفریان، معصومه شجراتی، فاطمه جهانی، مهری فلاحی دریاکناری، بتول خلیل زاده و ندا پنجه باشی؛ دیگر نفرات اعزامی ایران به رقابت های جهانی والیبال نشسته هلند هستند.
زهرا دانای طوس نخستین زن در تاریخ ورزش گلستان است که حضور در مسابقات المپیک و پارالمپیک را تجربه کرد.
این بانوی ملی پوش در مسابقات پارالمپیک 2016 ریو به همراه تیم ملی والیبال نشسته زنان ایران به مقام پنجم دست یافت.
سومین دوره از بازی‌های پارآسیایی؛ پس از رقابت های گوانگ ژو و اینچئون؛ مرداد ماه امسال در جاکارتا پایتخت کشور اندونزی برگزار می شود.
یک طلای والیبال نشسته مردان با حضور احمد ایری، آرش خرمالی و آرش قره قولپاقی و نقره والیبال نشسته زنان با حضور زهرا دانای طوس راه آورد ورزشکاران گلستانی از بازی های پارآسیایی اینچئون کره جنوبی بود.
3091/1648
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.