اخبار مرتبط

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از انتظامی استان سردار علی اکبر جاویدان به استفاده از ظرفیت‌ بخش های مختلف در امر پیشگیری از وقوع جرم در چهارشنبه آخر سال تأکید کرد و خواستار همکاری دستگاه قضایی، ارگان‌ های دولتی و سازمان‌های مردم نهاد و شناسایی ظرفیت های جدید در امر پیشگیری شد.
وی از کشف 140 هزار عدد مواد محترقه و دستگیری 6 عامل توزیع آن در استان نیز خبر داد و اظهار کرد: تلاش ماموران انتظامی در راستای برخورد با فروشندگان مواد محترقه که ایمنی و سلامت جامعه را به خطر می اندازند، استمرار دارد.
سردار جاویدان بر آمادگی نیروی انتظامی در راستای برخورد با مخلان نظم و امنیت و برهم زنندگان آسایش شهروندان به خصوص در شب چهارشنبه آخر سال تأکید کرد و گفت: ایمنی جامعه از مسائل مهم‌ در زمینه آموزش پیشگیری از حوادث ناشی از سوء استفاده از مواد منفجره و آتش زا در چهارشنبه آخر سال است.
فرمانده انتظامی گلستان همچنین پیشگیری از حوادث و ناهنجاری های چهارشنبه سوری را نیازمند هوشیاری جوانان بیان کرد و افزود: در مکان هایی که افراد زیادی جمع می‌شوند، استفاده از موادمحترقه خطرناک بوده و سلامت آنان را به خطر می اندازد و لازم است شهروندان در این زمینه آگاه شوند.
به گفته وی؛ آموزش تامین سلامت و نیز کاهش آسیب های ناشی از مواد محترقه و آتش زا نقش موثری در پیشگیری از وقوع این حوادث دارد.
1648
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.