اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا شهرام کوسه غراوی روز پنجشنبه در شورای اداری استان گلستان که با حضور معاون امور مجلس رییس جمهور در گرگان برگزار شد، اظهار داشت: مردم در 38 سال با حضور در صحنه های مختلف مشارکت خود را نشان داده اند و ما وظیفه داریم در خدمت آنان باشیم.
وی همچنین از معاون امور مجلس رییس جمهور خواست که دولت به استانهای کمتر توسعه یافته به ویژه استان گلستان و رفع مشکلات این مناطق و ایجاد اشتغال توجه بیشتری داشته باشد.
این نماینده مجلس به امنیت و آرامش گلستان اشاره کرد و گفت که این استان از لحاظ امنیت با وجود سکونت اقوام مختلف در کشور بی نظیر و الگو است ولی اساسی ترین مشکل نه ‌تنها در این استان بلکه در کشور توسعه اشتغال است تا از حاشیه نشینی جلوگیری و آرامش و امنیت مرزها بیش از گذشته حفظ شود.
کوسه غراوی ابراز امیدواری کرد که در دولت دوازدهم مشکلات اشتغال کمتر شده و استانهای مرزی همچون گلستان از امکانات و حمایت بیشتری بهره مند شوند.
وی در ادامه راه اندازی راه آهن گرگان - مشهد، پرداخت به موقع بهای خرید تضمینی محصولات کشاورزی، پرداخت خسارت سرمازدگی محصول باغداران و کشاورزان، توسعه فعالیت فرودگاه کلاله، شتاب درساخت و بهره برداری از سد نرماب مینودشت،، ساخت بیمارستان در گالیکش، عملیاتی شدن آزاد راه کلاله - آشخانه (خراسان شمالی) را خواستار شد.
6204/1648
خبرنگار: علی اصغر تیموریان ** انتشار: پری سالارنیا
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.