اخبار مرتبط

به گزارش ایرنا، در این آیین که روز دوشنبه به صورت متمرکز در مصلی روستای داشلی برون در بخش مرزی داشلی برون گنبدکاووس انجام شد، معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان در سخنانی گفت: برای بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی طرح های هفته دولت یک هزارو 20 میلیارد ریال هزینه و اعتبار در نظر گرفته شده است که 40 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.
عبدالقدیر کریمی در جمع مردم روستای داشلی برون افزود: با بهره برداری از طرح های اقتصادی و اشتغالزا در ایام هفته دولت، برای 355 نفر ایجاد اشتغال شده است.
وی بابیان اینکه ازمجموع طرح های هفته دولت امسال، عملیات اجرایی تنها 38 طرح آغاز می شود، تصریح کرد: مرکز تروما شرق گلستان، سد لاستیکی، پارکینگ طبقاتی، مرکز پزشکی هسته ای و گازرسانی به مناطق روستایی از مهمترین طرح های افتتاحی گنبدکاووس در هفته دولت است.
فرماندار ویژه گنبدکاووس با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، تواضع، فروتنی، اخلاص، صداقت و مردمداری را ازمهمترین ویزگی های شاخص این دو شهید بزرگوار برشمرد و گفت: این ویژگی ها که بایستی مدنظر دولتمردان قرار گیرد، سبب ماندگاری دولت ها می شود.
کریمی به وجود وحدت و صمیمیت بین اقوام و مذاهب در گنبدکاووس نیز اشاره کرد و افزود: این وحدت و صمیمیت با محوریت علما و روحانیون شیعه و سنی بالاخص ائمه جمعه حاصل شده است و همه باید در حفظ و تقویت آن تلاش کنیم.
3039/1860
خبرنگار: علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.