اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، حسن صادقلو روز دوشنبه در مراسم افتتاح ساختمان اورژانس و مرکز ترومای شرق گلستان در بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس اظهار داشت: بخشی از باورها و اعتقادات مردم به کارآمدی نظام، مربوط به حوزه سلامت و درمان است.
وی با اشاره به اجرای طرح تحول نظام سلامت در دولت یازدهم یادآور شد: با اجرای این طرح، حوزه سلامت و درمان بسیار متحول شد و حتی مورد تقدیر رهبری انقلاب نیز قرار گرفت.
صادقلو اضافه کرد: در این طرح، بخش بهداشت و اقدامات پیشگیرانه نیز باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
وی همچنین با اشاره به امکانات درمانی گنبدکاووس و ارائه خدمات این مراکز به مردم شرق گلستان، تصریح کرد: ارتقای علمی حوزه سلامت و ارائه خدمات مطلوب به مردم این منطقه بویژه درحوزه پیشگیری که از سایر نقاط استان ضعیف تر است، باید مورد توجه جدی متولیان امر قرار گیرد.
استاندار گلستان با اشاره به پیگیری احداث بیمارستان 800 تختخوابی گنبدکاووس و هزار تختخوابی گرگان گفت: با احداث این دو بیمارستان توجه به گردشگری سلامت باید مورد توجه قرار گیرد.
صادقلو با تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، رمز ماندگاری این دو شهید را روح عبادی و اعتقادی آنان در انجام کارهای دانست و افزود: کار فعالان حوزه بهداشت و درمان نیز که از اقشار زحمتکش جامعه هستند، عبادی و اعتقادی است.
به گزارش ایرنا. ساختمان اورژانس و مرکز ترومای شرق گلستان با اعتبار 55 میلیارد ریال با زیربنای 1100 متر مربع برای ارائه خدمات به مصدومان حوادث مختلف شرق استان گلستان احداث شده است.
شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت بزرگترین شهرستان شرق استان گلستان بوده و بویژه از نظر ارائه خدمات درمانی در این منطقه از مرکزیت برخوردار است.
3039/1860
خبرنگار: علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.