اخبار مرتبط

فرماندار رامیان از مرگ جوانی 22 ساله براثر سقوط از آبشار شیرآباد شهر خان ببین این شهرستان خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه که عصر جمعه رخ داد، فردی با هویت بنیامین گلچشمه جان خود را از دست داد.
جواد صادقلو روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این فرد که از اهالی روستای قورچای شهرستان آزادشهر می باشد برای تفریح و شنا به آبشار شیرآباد خان ببین رفته بود که به دلیل پرت شدن از آبشار در محوطه استخر این آبشار غرق می شود.
وی افزود: این فرد توسط یکی از افراد حاضر درمحل از آب بیرون کشیده می شود ولی در راه انتقال به مراکز درمانی جان خود را از دست می دهد.
صادقلو از خانواده ها خواست هنگام حضور در تفرجگاه ها بویژه در کنار آب بندان ها، سدها و آبشارها ضمن رعایت نکات ایمنی، مراقب فرزندان خود نیز باشند.
مدیر جهاد کشاورزی رامیان نیز روز شنبه در گفت و گو با ایرنا از تلف شدن تعداد 35 هزار قطعه جوجه یک واحد مرغداری به دلیل سرایت آتش از زمین همجوار به این واحد تولیدی خبر داد و گفت: این حادثه عصر پنجشنبه گذشته رخ داد.
یدالله رجبلو افزود: آتش زدن کاه و سفال زمین همجوار این واحد مرغداری سبب سرایت آتش به مرغداری از طریق پوشال های اطراف این واحد تولیدی شد که در نتیجه آن 35 هزار قطعه جوجه 7 تا 10 روزه در آتش سوختند و تلف شدند.
وی گفت: پس از وقوع آتش در مرغداری، بلافاصله نیروهای آتش نشانی درمحل حاضر شدند و آتش را خاموش کردند تا از خسارات بیشتر به این واحد تولیدی جلوگیری شود.
رجبلو اضافه کرد: اگرچه این واحد تولیدی بیمه بوده است اما همواره از کشاورزان خواسته شده که از آتش زدن کاه و سفال ها پس از برداشت محصول خودداری نمایند.
شهرستان رامیان با 85 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
1860/3039/
خبرنگار : علی لکزانوری ** انتشار دهنده: تاج محمد شیری
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.