اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا سردار صادقی عصر سه شنبه در جلسه ستاد راهیان نور استان در گرگان اظهار کرد : فاز اول این مجموعه با کمک های مردمی به میزان 19 میلیارد ریال به پایان رسیده و بهره برداری از آن نیز آغاز شده است اما تکمیل فاز دوم نیازمند تامین اعتبارات است.
وی بیان کرد: در فاز اول ، امکاناتی مانند آسایشگاه با ظرفیت 600 نفر ، سایت اداری و بهداری ساخته و در حال بهره برداری است.
فرمانده سپاه گلستان افزود: در فاز دوم این مجموعه اردوگاهی ، آسایشگاهی با ظرفیت 600نفر ، آشپزخانه ، سالن غذاخوری، حسینیه ، فضای سبز و حصار کشی انجام م یشود که امیدواریم اعتبار مورد نیاز آن را با کمک های مردمی تهیه و در زمانی اندک اجرای آن را به پایان برسانیم .
به گزارش ایرنا استاندار گلستان هم در این جلسه بر لزوم بهره مندی حداکثری از ظرفیت های استان برای تکمیل این طرح تاکید کرد و گفت: به دلیل نقش موثر و ماندگار سفر کاروان های راهیان نور در هویت بخشی زائران ، بر تکمیل هر چه سریعتر این طرح تاکید داریم .
حسن صادقلو اظهار کرد: یکی از اولویت هایی که باید مورد توجه برنامه ریزان این سفر قرار گیرد ، لزوم اعزام هر چه بیشتر جوانان به این مناطق با هدف استحکام بنیه های اعتقادی و اندیشه ای نسل آینده ساز کشور است.
وی بیان کرد : نتایج این سفر زیارتی برای آینده زائرین و به خصوص نسل جوان مهم و در سرنوشت کشور نیز تاثیرگذار است.
/16483091
خبرنگار : میثم محسنی ** انتشار: پری سالارنیا

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.