اخبار مرتبط

سرگرد علی تجری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: کشف این مواد مخدر و دستگیری این تعداد معتاد در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر بوده است.
وی اظهار داشت: از این مجموع کشفیات سه کیلو و 500 گرم آن و ازمعتادان و توزیع کنندگان دستگیر شده نیز 18 نفر طی 24 ساعت گذشته بوده است.
سرگرد تجری بابیان اینکه دستگیر شدگان با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند، اضافه کرد: طرح ارتقای امنیت اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر و معتادان متجاهر در اولویت فعالیت های انتظامی قرار دارد.
وی همچنین از اعمال جریمه و توقیف موتور سیکلت سواران متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: موتور سوارانی که قوانین را رعایت نکنند و موجب تخلفات شوند، علاوه بر اعمال جریمه، موتورسیکلت آنان نیز توقیف می شود.
فرمانده انتظامی گالیکش، حرکت در پیاده رو، حرکت در جهت خلاف مسیر مجاز، ایجاد صدای ناهنجار، حمل بار نامتعارف، انجام حرکت های نمایشی، مارپیچ، تک چرخ، حمل یدک، استفاده نکردن از کلاه ایمنی و تردد در خطوط اتوبوسرانی را از مصادیق تخلفات موتورسیکلت سواران برشمرد و گفت: با متخلفان طبق ماده 20 قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی برخورد می شود.
سرگرد تجری افزود: موتور سیکلت سوارانی که این تخلفات را انجام دهند، علاوه بر صدور قبض جریمه، موتورسیکلت آنان در مرحله نخست یک هفته و درمرحله بعدی یک ماه توقیف می شود.
وی، شرایط آب و هوایی، کشاورزی بودن، پایین بودن هزینه خرید و سوخت موتور سیکلت و علاقه اقشار کم درآمد و جوانان را بستر مناسبی برای استفاده از این وسیله درمنطقه اعلام کرد و یادآور شد: طبق بررسی های انجام شده درسال 95، حدود 50 درصد آمار فوت شدگان سوانح رانندگی گلستان، موتورسیکلت سواران بودند.
شهرستان گالیکش با افزون بر 63 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
/7481/3039/1648
خبرنگار : یحیی فارسیانی ** تنظیم : علی لکزانوری ** انتشار: پری سالارنیا
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.