اخبار مرتبط

مرتضی شکی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این اردوی آماده سازی از 20 اسفند در کمپ تیم های ملی آغاز می شود و ملی پوشان تا 24 این ماه تمرینات خود را زیر نظر شهناز یاری سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی برگزار خواهند کرد.
وی بیان کرد: رقیه صومعه تنها گلستانی دعوت شده به این اردو است که در کنار دیگر ملی پوشان برای جلب نظر مربیان تمرینات خود را دنبال می کند.
به گفته وی؛ این بازیکن گلستانی در شرایطی به تیم ملی فوتسال دختران دعوت شد که سابقه حضور در تیم ملی فوتبال نوجوانان را نیز دارد.
دبیر هیات فوتبال گلستان افزود: برگزاری طرح استعدادیابی و شناسایی ورزشکاران مستعد از سوی مربیان یکی از دلایل حضور مداوم دختران فوتبالیست گلستان در اردوی تیم های ملی رده های سنی مختلف است.
به گفته وی؛ استمرار برگزاری طرح های استعدادیابی یکی از برنامه های بلند مدت هیات فوتبال گلستان برای شناسایی نفرات جدید و افزایش تعداد ملی پوشان در رده های سنی مختلف در آینده است.
وی؛ برگزاری مسابقات رده های پایه فوتبال زنان در استان و استعدادیابی مستمر را از مهمترین برنامه های هیات فوتبال گلستان دانست.
دایان طاهری، مبینا نعمائی، فاطمه دمیرچی، ستایش سید حسینی، مریم صادقانی، راضیه پرسه، زهرا احمد زاده، هانیه فرهادی، طارا جانی نژاد، عاطفه نیرومند، فاطمه جاودان، عسل طلعت، غزاله صالحی، مائده عباسی، فاطمه ایجادی، نسرین قمی، بنفشه صبوری، زهرا نجفی، حدیث تقی بیگلو، آیناز خواجه حق وردی و نگین همتی؛ دیگر نفرات دعوت شده به اردو هستند.
3091 /1648
خبرنگار : میثم محسنی ** انتشار : پری سالارنیا

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.