اخبار مرتبط

دکتر منصور ناطقی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم امداد پزشکی این بخش با همکاری بسیج جامعه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی گلستان با استقرار در مسجد هجرت محله مدرسی گنبدکاووس به مدت یک روز، اقدام به ویزیت 187 نفر از آسیب دیدگان از سیل این محله کردند.
وی با بیان اینکه این تیم متشکل از سه پزشک، یک روانشناس، یک ماما، دو پرستار و سه بهیار بودند، گفت: خدمات پزشکی در زمینه های مرتبط با فعالیت اعضای تیم از جمله روانشناسی ، مامایی و پزشکی به سیل زدگان ارائه شد.
دکتر ناطقی از ارائه داروی رایگان به ارزش 50 میلیون ریال به مراجعه کنندگان به عنوان دیگر خدمات به سیل زدگان محله مدرسی نام برد.
رئیس بخش بهداشت، امداد و درمان هنگ مرزی اترک افزود: حضور تیم پزشکی در مسجد امام رضا محله سیدآباد گنبدکاووس با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان خراسان شمالی و ارائه خدمات به آسیب دیدگان از سیل در این محله گنبد، از دیگر خدماتی بود که در هفته جاری انجام شد.
وی افزود: اعضای این تیم نیز همانند تیم حضور یافته در محله مدرسی گنبد متشکل از سه پزشک، یک روانشناس، یک ماما، دو پرستار و سه بهیار بودند که 215 نفر از آسیب دیدگان از سیل این محله را به صورت رایگان ویزیت کرده و به آنان خدمات بهداشتی و درمانی در زمینه های پزشکی، روانشناسی و مامایی ارائه و داروی رایگان به ارزش 70 میلیون ریال در اختیار آنان قرار دادند.
شهرستان گنبدکاووس در پی بارندگی های بسیار شدید در روزهای پایانی سال گذشته، شاهد وقوع سیل در مناطقی از شهر گنبدکاووس به ویژه محلات حاشیه رودخانه ها و نیز برخی روستاهای بخش مرکزی این شهرستان بود که منجر به آبگرفتگی تعداد زیادی از منازل مسکونی و وارد آمدن خسارات سنگین در بخش های مختلف شد.
1860
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.