اخبار مرتبط

در این اطلاعیه که استانداری گلستان نسخه ای از آن را یکشنبه شب در اختیار خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز گلستان قرار داد؛ آمده است؛ حسب دستور غراوی سرپرست استانداری و پیرو مصوبه ۱۲شورای هماهنگی مدیریت بحران استان با توجه شرایط اضطراری برای منطقه و احتمال وقوع بارش و باد شدید به منظور آمادگی مقابله با حوادث احتمالی دستگاههای اجرایی، سازمانهای عمومی، نهادها و نیروهای نظامی و انتظامی استان و کلیه عوامل اداری و مدیریتی تحت امر به همراه تجهیزات و امکانات اداری و مدیریتی موظف به حضور در محل کار در روزهای ۱۲ تا ۱۴ فروردین هستند.
همچنین تمام مرخصی های مدیران کل، معاونین، نیروهای ستادی و عملیاتی همه دستگاه های اجرایی استان گلستان لغو و با درخواست های جدید موافقت نمی شود.
اطلاعیه مزبور خاطرنشان کرده است؛ با توجه به شرایط نامساعد جوی و وجود بحران سیلاب در استان گلستان همه دستگاه ها، ارگان ها، نهادها و سازمان ها با تمامی امکانات و تجهیزات در آماده باش هستند.
استان گلستان از 27 اسفند 97 با بارندگی و سرریز شدن سدهای منطقه و طغیان رودخانه ها دچار سیلاب و بحران شده و این وضعیت بویژه در شهرهای گمیشان و آق قلا ادامه دارد.
در همین پیوند هواشناسی گلستان با پیش بینی بارندگی در اغلب نقاط استان گلستان نسبت به جاری شدن برفاب (ذوب برف در ارتفاعات به سبب گرما و باران) در منطقه هشدار داده است.
هم اکنون بارندگی در اغلب نقاط استان گلستان جریان دارد.
3014/2729
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.