اخبار مرتبط

حمیدرضا کلاسنگیانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هیچ کدام از بازی های لیگ برتر برای تیم ها آسان نیست و اما جدال با تیم مدعی ذوب آهن دشوار و پیروزی در آن نیازمند تلاش حداکثری بازیکنان و کادر فنی و حمایت بیشتر هواداران است.
وی بیان کرد: با توجه به شرایط جدول، در صورت صعود به مرحله پلی آف باز هم باید به مصاف ذوب آهن برویم و این ویژگی، حساسیت بازی فردا را چند برابر بیشتر کرده است.
سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان افزود: یکی از دلگرمی های همیشگی تیم شهرداری، حضور پرتعداد هواداران و تشویق های آنان در همه بازی ها به خصوص مسابقات سرنوشت ساز است که علاوه بر افزایش روحیه بازیکنان خودی، فشار بازی را در تیم حریف افزایش داده و کار را برای آنان سخت خواهد کرد.
کلاسنگیانی ادامه داد: در بازی گذشته مقابل پتروشیمی به بازیکنان اصلی تیم استراحت دادیم و با آمادگی کامل به مصاف ذوب آهن می رویم.
وی به شرایط بازی فردای تیمش اشاره کرد و گفت: همه بازیکنان حتی عدنان دورقی که دچار پارگی جزیی در دست شده به بازی فردا مقابل ذوب آهن خواهد رسید.
تیم بسکتبال شهرداری گرگان که با 23 امتیاز از 14 بازی (9 برد و 5 باخت) رتبه چهارم جدول 9 تیمی را به خود اختصاص داده و فردا از ساعت 16 در سالن امام خمینی میزبان تیم ذوب آهن اصفهان است.
مطابق قانون فدراسیون بسکتبال، برگزاری بازی در مرحله پلی آف بدون قرعه کشی بوده و تیم ها مطابق جایگاه جدول رده بندی با هم دیدار می کنند.
بر این اساس، تیم اول با هشتم، تیم دوم با هفتم، تیم سوم با ششم و تیم پنجم و چهارم در مرحله پلی آف به مصاف هم می روند.
3014/3091
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.