اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی؛ اسکندر اسکندری یکشنبه در نشست خبری اظهار داشت: جشن نیکوکاری امسال با شعار عیدی برای همه از 15 اسفند با نواختن زنگ نیکوکاری در مدارس گلستان آغاز می شود.
وی اضافه کرد: پایگاه‌های ثابت و سیار نیز در سراسر گلستان از 16 اسفند آغاز به کار خواهد کرد و در ادامه 17 اسفند در میعادگاه های نماز جمعه استان کمک های مردم در جشن نیکوکاری جمع می شود.
مدیرکل کمیته امداد مددجویان تحت پوشش این نهاد در گلستان را 72 هزار و 658 خانوار با جمعیتی بالغ بر 133 هزار و 324 نفر اعلام کرد و گفت: طی یازده ماه گذشته از سال 97 در دو قالب اعطای تسهیلات اشتغال زایی و طرح کاریابی فرصت شغلی برای 3400 نفر ایجاد شد.
اسکندری مساعدت کمیته امداد گلستان به بیماران سخت علاج را مورد اشاره قرار داد و افزود: علاوه بر تهیه و توزیع اقلامی مانند تخت، ویلچر، دستگاه اکسیژن و نظایر آن برای 1500 بیمار نیازمند به پیوند عضو تا سقف 18 میلیون تومان کمک بلاعوض پرداخت شد.
وی اظهار داشت: بر اساس توافق و تعهد کمیته امداد با وزارت مسکن و شهرسازی ساخت و خرید دو هزار خانه در گلستان کلید خورده است که تاکنون 502 واحد احداث یا خریداری و 800 مسکن مهر نیمه ساز با کسب مجوز لازم تکمیل و در اختیار مددجویان قرار خواهد گرفت.
7333/2729
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.