اخبار مرتبط

رئیس اداره سوادآموزی گنبدکاووس در حاشیه برگزاری این مسابقه در روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این مسابقه در پنج حوزه شهری و روستایی شهرستان در شهر گنبدکاووس و روستاهای کرند، حاجیلرقلعه سلطانعلی و آق آباد با شرکت 470 نفر از سوادآموزان دوره انتقال برگزار شد.
حاجی قربان شیری قابوس، گسترش و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در میان سوادآموزان و همچنین تقویت و مهارت خواندن و نوشتن و کاربست آن در زندگی را از جمله اهداف برگزاری مسابقه کتابخوانی در بین سوادآموزان ذکر کرد.
وی با بیان اینکه این مسابقه با محوریت کتاب 'حمایت از کالای ساخت ایران' از انتشارات سازمان نهضت سوادآموزی برگزار می شود، از توزیع آن بین سوادآموزان در یک ماه گذشته و نیز برگزاری جلسه توجیهی مسابقه برای آموزش دهندگان نهضت سوادآموزی خبر داد.
رئیس اداره سوادآموزی گنبدکاووس با بیان اینکه به نفرات برگزیده این مسابقه جوایزی اهدا می شود، افزود: مسابقات کتابخوانی همه ساله برای سوادآموزان دوره انتقال برگزار می شود و پارسال نیز این مسابقه با موضوع 'داستان یک زندگی' برگزار شده بود.
آموزش های نهضت سوادآموزی در سه دوره 'سوادآموزی، تحکیم و انتقال ' انجام می شود و دوره انتقال معادل ششم ابتدایی آموزش های رسمی در آموزش و پرورش است.
1860
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.