اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که پنجشنبه در تهران برگزار شد، تیم دانشگاه گلستان در کوارترهای اول تا چهارم به ترتیب با نتایج 38 بر 9، 32 بر 11، 30 بر 2 و 21 بر 12 بازی را به میزبان خود واگذار کرد.
نیکا بیک لیک لی سرمربی تیم دانشگاه گلستان در این دیدار یاران خود را با ترکیب اولیه مهلا دژطاهری (کاپیتان)، نیلوفر مفیدی، مارال رحیم زاده، ریحانه باقری و نیکو فتاحیان به میدان فرستاد.
در آن سوی میدان بازیکنان تیم گروه بهمن با سرمربیگری پریناز طائرپور، با ترکیب اولیه سعیده علی (کاپیتان)، راضیه شمس، کیمیا یزدیان تهرانی، سارا اعتماد و دلارام وکیلی وارد زمین شدند.
در تیم دانشگاه گلستان، سارینا یوری توانست 8 امتیاز کسب کند، زهرا سوخته سرایی 10 ریباند داشت و مهلا دژطاهری با تاثیرگذاری 4، موثرترین بازیکن تیم بود.
دیدار رفت 2 تیم پنجشنبه گذشته در گرگان با نتیجه 85 بر 44 به سود تیم گروه بهمن به پایان رسیده بود.
با توجه به پیروزی تیم بهمن در 2 بازی رفت و برگشت، این تیم به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر زنان باشگاه های کشور راه یافت و حریف تیم دانشگاه آزاد اسلامی شد.
تیم دانشگاه گلستان که برای کسب عنوان پنجم تا هشتم باید به مصاف حریفان خود برود، با توجه به انصراف تیم خانه بسکتبال بندرعباس، به عنوان برنده این دیدار معرفی شده و باید برای کسب عنوان پنجم یا ششمی به مصاف برنده دیدار تیم های پالایش نفت آبادان و صدرا برود.
دیگر دیدار مرحله نیمه نهایی رقابت های بسکتبال لیگ برتر زنان کشور بین تیم های هیرو و نامی نو برگزار خواهد شد که برنده دیدارهای نیمه نهایی در فینال با هم رقابت می کنند و بازنده ها برای کسب عنوان سوم یا چهارمی به مصاف هم می روند.
رقابت های بسکتبال لیگ برتر زنان باشگاه های کشور با حضور 12 تیم در 2 گروه 6 تیمی برگزار شد که تیم های اول تا چهارم هر گروه به پلی آف راه یافتند.
3014/3091
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.