اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار سرتیپ دوم پاسدار 'وجیه الله مرادی' پنجشنبه شب در نخستین یادواره 18 شهید مدافع حرم و چهار شهید امنیت پایدار استان گلستان در آزادشهر با اشاره به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، گرانی و افزایش قیمت ها و نیز برخی اختلاس ها در کشور، افزود: برای غلبه بر این مشکلات مسئولان سه قوه باید بیشتر تلاش نمایند.
وی ادامه داد: دولت باید برای مهار گرانی، قوه قضاییه با برخورد جدی با مفسدان اقتصادی و مجلس شورای اسلامی نیز باید با تصویب قوانین مناسب و نظارت بر اجرای آن و عملکرد مسئولان برای جلوگیری از رانت و فساد به صورت انقلابی تلاش نمایند.
سردار مرادی گفت: در کشور مسئولان مخلص، خدمتگزار و انقلابی زیادی داریم و باید با چند مسئول فاسد که همچون 'خوره' به جان انقلاب افتاده اند و آبروی دیگر مسئولان و نظام را نیز می برنند، برخورد جدی شود.
وی اضافه کرد: امروز برخی ها سعی دارند جای 'خائن با خادم' عوض شود که گروه های مختلف مردم بایستی با بصیرت و آگاهی مراقب این توطئه باشند.
سردار مرادی، پیروی از منویات رهبری انقلاب را از سوی آحاد مختلف مردم و جریان های سیاسی مهم دانست و تصریح کرد: امروز فصل الخطاب همه ما باید منویات رهبری باشد که آگاه ترین و بصیرترین انسان در جامعه است و آینده و نقشه دشمنان را به خوبی می ببند و برای آن راهکار ارائه می دهد.
وی با بیان اینکه موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی جمهوری اسلامی درمنطقه خاورمیانه و منابع عظیم انرژی آن، همواره مورد طمع دشمنان است به تشریح اهداف راه اندازی جنگ های نیابتی ازسوی استکبار جهانی دربرخی کشورهای منطقه پرداخت.
سردار مرادی تصریح کرد: هدف اصلی این جنگ ها، آسیب زدن به انقلاب اسلامی است که آحاد مردم بایستی نسبت به این هدف دشمنان آگاهی داشته باشند.
این فرمانده سپاه قدس ادامه داد: دشمنان برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی سه جبهه معارضین، داعش و یمن را ایجاد کردند که بحمدالله با حضور رزمندگان مجاهد، شجاع و نترس، در هر سه جبهه شکست خوردند.
وی، مذاکره و گفت و گو، بی ثبات کردن ایران و غرب آسیا، تجدید تحریم ها، جنگ نرم و در نهایت اقدام نظامی را پنج راهبرد دشمنان علیه انقلاب اسلامی برشمرد و اضافه کرد: اکنون دو مرحله از این راهبردها اجرا شده که با تدبیر رهبری و حضور رزمندگان ما شکست خورده و با توجه به قدرت موشک های نقطه زن ما، حمله نظامی به ایران نیز منتفی است.
وی خاطر نشان کرد: تقویت جبهه مقاومت از راهبردهای انقلاب اسلامی است تا دشمن نتواند به انقلاب ملت ایران آسیب بزند.
به گزارش ایرنا، در این مراسم که در حسینیه 14 معصوم (ع) آزادشهر و باحضور جمع زیادی از مردم بویژه خانواده معظم شاهد برگزار شد، از خانواده شهدای مدافع حرم استان گلستان با اهدای هدایایی تجلیل شد.
شهرستان آزادشهر با افزون بر 94 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
/3039/1860
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.