اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد سعیدی کیا بعدازظهر وشنبه دراین آیین که در روستای کریم ایشان از توابع شهرستان مراوه تپه در منتهی الیه شرق استان گلستان برگزار شد با بیان اینکه امروز اسناد مالکیت 788 هکتارزمین به روستاییان اهدا شد، افزود: از دو هزار سند واگذار شده، 880 مورد مربوط به اراضی کشاورزی و بقیه اراضی باغی و مسکونی است.
وی همچنین اعلام کرد: براساس کارشناسی های صورت گرفته ارزش اراضی که سند مالکیت آنها واگذار شد، 580میلیارد ریال است که به صورت رایگان در اختیار مردم کلاله و مراوه تپه قرار گرفت.
سعیدی کیا ادامه داد: ازآغاز اجرای این طرح تاکنون 75 هزارفقره سند مالکیت اراضی کشاورزی، باغی و مسکونی به ارزش 14 هزار میلیارد ریال به مردم مناطق مختلف کشور واگذار شده است.
رئیس بنیاد مستضعفان در ادامه به پروژه های محرومیت زدایی وتوسعه مناطق محروم که در مناطق مختلف کشور به وسیله این نهاد به اجرا درآمده است اشاره و تصریح کرد: براساس تفاهم نامه ای که درقالب این سفر با رئیس جمهوری کشورمان درگرگان امضا می شود ، بنیاد مستضعفان با مشارکت دستگاه های اجرایی و مردم پروژه محرومیت زدایی وتوسعه شهرستان مراوه تپه را از نیمه اول سال 98 اجرا می کند.
شهرستان های کلاله و مراوه تپه با بیش از 192هزارنفر جمعیت در شرق استان گلستان واقع است.
/1860/7478
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.