اخبار مرتبط

به گزارش روز دوشنبه ایرنا غلامعلی شهمرادی اظهار داشت: این پروژه ها با اعتباری بالغ بر 383 میلیارد ریال در شهرستان های مختلف استان اجرا شده است.
وی پروژه های آماده بهره برداری مخابرات گلستان را در زمینه توسعه شبکه تلفن ثابت، فیبر نوری، توسعه پورت های پرسرعت، افزایش پهنای باند و توسعه شبکه تلفن همراه (3G و 4G) اعلام کرد.
به گزارش ایرنا مدیر مخابرات منطقه گلستان پیش از این اعلام کرده بود که یک میلیون و 300 هزار سیم کارت همراه اول در سطح استان وجود دارد که با احتساب سایر اپراتورها 2 میلیون و 500هزار سیم کارت در گلستان فعال است.
به گفته مهندس شهمرادی، در حوزه اینترنت نیز مجموع سرویس های پهنای باند بالا ( از یک mb به بالا) دارای 150 هزار مشترک است، همچنین 600 هزار تلفن ثابت دراستان فعال بوده و همه روستاها نیز ارتباط تلفنی دارند.
وی همچنین گفته است که طبق برنامه ریزی ها تمام روستاهای استان طی امسال و سال آینده زیرپوشش کامل اینترنت قرار خواهند گرفت.
دومین دور سفر استانی رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به گلستان صبح امروز دوشنبه از شهرستان گنبدکاووس با دیدار مردمی دکتر روحانی با مردم این خطه شمال کشور شروع می شود.
نخستین سفر استانی رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید به گلستان آذرماه سال 93 انجام شد که دولت در آن سفر 6 هزار و 600 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه استان اختصاص داد که تاکنون 80 درصد این مصوبات اجرایی شده است.
7333/1648
انتهای پیام

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسیولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آن هاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.