اخبار مرتبط

سیدرسول حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در بازدید معاون امور روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در مرداد ماه سال جاری، محرومیت برخی روستانشینان منطقه از داشتن راه ارتباطی مناسب به عنوان یکی از دغدغه های اصلی آنان اعلام شد.
وی افزود: پس از انجام مکاتبات و پیگیری های لازم، سرانجام در هفته جاری از سوی معاونت برنامه ریزی دفتر روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری با بودجه هشت میلیارد ریالی برای اصلاح راه های روستایی شهرستان موافقت و اختصاص داده شد.
فرماندار شهرستان آزادشهر گفت: با توجه به اینکه سید ابوالفضل رضوی معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری در بازدید شخصی از دو روستای منطقه شاهد نامناسب بودن راه ارتباطی آنها بود، از همین رو چهار میلیارد ریال برای زیرسازی و آسفالت راه روستای صاتلق بای زیتونلی در بخش مرکزی و چهار میلیارد ریال دیگر نیز برای اصلاح جاده روستای وطن از بخش چشمه ساران شهرستان آزادشهر اختصاص داده شده است.
حسینی خاطرنشان کرد: تامین این بودجه از محل اعتبارات ملی سال 97 است و به همین جهت بزودی با مشخص شدن پیمانکار، عملیات اجرایی این دو پروژه آغاز و تا پایان سال جاری نیز به پایان خواهد رسید.
شهرستان آزادشهر با 96 هزار نفر جمعیت در شرق گلستان قرار دارد.
9433/1860
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.