اخبار مرتبط

به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی رییس دادگستری گنبدکاووس درسخنانی گفت: ساختمان جدید دادگستری این شهرستان ظرف 24 ماه آینده با اعتبار ملی پیش بینی شده به مبلغ 200 میلیارد ریال، در زمینی به مساحت سه هزار مترمربع و با زیربنای 4200 مترمربع احداث و در چهار طبقه 61 اتاق خواهد داشت.
رمضانعلی عابدی اظهارداشت: همچنین امروز بهره برداری از پنج واحد مسکونی ویژه قضات و کارکنان دادگستری گنبدکاووس آغاز می شود.
به گفته وی، این واحدها طی یکسال گذشته با مجموع زیربنای 600 مترمربع و با هزینه 6 میلیارد و 500 میلیون ریال احداث شده است.
وی اضافه کرد: کمبود فضای اداری و مسکونی از مشکلات دستگاه قضایی استان گلستان است که با احداث ساختمان جدید دادگستری گنبدکاووس مشکل فضای اداری برای 100 سال آینده دراین شهرستان رفع می شود.
به گزارش ایرنا، امام جمعه گنبدکاووس هم با قدردانی از دستگاه قضایی در خدمات رسانی به مردم و تحقق عدالت و نظم اجتماعی، گفت: قضات و کارکنان مجموعه قوه قضاییه پس از انقلاب اقدامات خوبی انجام داده اند که باید این فعالیت ها در آغاز چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برای مردم گفته شود.
حجت الاسلام و المسلمین محمود ترابی افزود: علاوه بر دستگاه قضایی دیگر ادارات و نهادها نیز گزارش فعالیت های خود پس از پیروزی انقلاب اسلامی تا الان را درقالب نهضت اطلاع رسانی به مردم ارائه دهند.
وی اضافه کرد: دشمن سعی دارد با سیاه نمایی و بحرانی نشان دادن شرایط کشور در مردم یاس و ناامیدی ایجاد کنند که ارائه صحیح خدمات انجام شده ازسوی ادارات و نهادها به مردم می تواند این تلاش ها را خنثی نماید.
ساختمان جدید دادگستری گنبدکاووس در ضلع جنوبی دادگاه انقلاب این شهرستان احداث می شود.
شهرستان گنبدکاووس با 350 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است.
/3039/1648
انتهای پیام
این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند

اخبار مرتبط

آب و هوا

نظرات و دیدگاه ها

مسئولیت نوشته ها بر عهده نویسندگان آنهاست و انتشار آن به معنی تایید این نظرات نیست.